Ofis Taşıma | Büro Taşıma | nakliyetahtasi.com

Teklif Al Boş Araç Bul
 • Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  2 +1 ev eşyası
  Paketleme BilgileriFirmamız paketlemeyi yaptı
  Nereden2 +1 ev eşyası
  3. Kattan Bina merdiveni
  NereyeSincan Ankara Giriş kata Bina merdiveni

 • 08 Mayıs 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  Ofis Taşıma/Ankara

  Ofis Taşıma Avcı olduğu Nakliyat, Taşımacılık ve Nakliye alanında hizmet veren firmamız Avcıoğlu Nakliyat Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinde olmak üzere uzman ekip kadromuzla beraber kaliteli hizmet vererek sizlerin memnuniyetini kazanmıştır.Şüphesiz taşınırken hepimiz stres yaşıyoruz eşyalarımıza ne olacak? Sağlam ve eksiksiz bir şekilde gelecek mi? gibi sorularla gereksiz yere stresimizi daha çok artıran sorulara takılıyoruz ve beynimizi daha çok yoruyoruz. Avcıoğlu Nakliyat Ofis Taşıma buna son verebilir tercih ettiğinizde de doğru bir seçim yaptığınızı görerek kendinizle gurur duyabilirsiniz. Avcıoğlu Nakliyat Firmasının uzman kadrosu çalışmalarında hızlı,pratik, sorunlara karşı çözüm bulma anlayışını benimsemiş ve işlerini tüm titizlikle temiz, hızlı bir şekilde hallederek müşterilerinin taktirini kazanmıştır. Firmamız sizlere uzmanlığı ve prensipli çalışmasıyla taşınma hizmet vererek bizden beklediğiniz hizmeti sunacaktır.Ofis Taşıma Avcıoğlu Nakliyatı seçerek memnuniyete adım atabilirsiniz.


 • 30 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  sanayi sitesi Ofis Taşıma/Ankara
  Ofis Taşıma Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak evlerinizi, ofislerinizi yeni adreslerine en hızlı ve en az sorun yaşayacak şekilde taşımaktayız. Tüm ofis eşyalarınızı zamanında ve sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Bilmekteyiz ki ofis eşyalarının neredeyse tümü hassas eşyalardan oluşmaktadır. Çünkü ofis eşyalarının çoğu hassas maddelerden yapılmaktadır. Bizde bunun farkında olduğumuz için ofis eşyalarınızı taşırken çok daha fazla hassasiyet uygulamaktayız. Tüm ofis eşyalarınızı en büyük titizlik içerisinde teker teker paketleme işlemini yapmaktayız. Çalışanlarımızın büyük titizlik içerisinde çalışması için hepsini teker teker uyarmaktayız. Kamyonlara yükleme aşamasını gerçekleştirirken büyük bir titizlik ve sistemli bir şekilde yerleştirme işlemini yapmaktayız. Hassas eşyalarınızı darbe almayacak şekilde yerleştirme işlemini yapmaktayız. Kamyonlarımızın tente iç kısımlarının yumuşak zeminlerle kaplanmış olması gelecek en ufak bir darbede zararı en aza indirme konusunda büyük bir yardım mekanizması olmaktadır. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuz zaman nakliyat sektöründe hizmete ihtiyacınız var ise eğer ofis eşyalarınızı gözünüz kapalı Ofis Taşıma Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketimize emanet edebilirsiniz.

 • Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  3 odalık ofis eşyası
  Paketleme Bilgilerifirmamız paketlemeyi yaptı
  Nereden3 odalık ofis eşyası
  3.Etap 9.kattan bina merdiveni
  Nereye Ankara / merkez 9.kat nakliye asansörü

 • 26 Nisan 2018
  Ankara Şahinler Evden Eve Nakliyat
  941 sokak No: 4 / B Özevler mahallesi Demetevler Ofis Taşıma/İzmir
  Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  3+1 ev eşyası
  Paketleme Bilgilerifirmamız beyaz eşya ve mobilyaları paketledi
  Nereden3+1 ev eşyası
  3 .kattan bina merdiveni
  NereyeAfyon merkez 6. kata nakliye asansörü

 • 21 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  sanayi sitesi Ofis Taşıma/Ankara
  Ofis Taşıma Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak her türlü ev eşyalarınızı, ofis, iş yeri eşyalarınızı hiç bir sıkıntı ve hasar meydana getirmeden istediğiniz hassasiyet içerisinde taşımaktayız. Bilindiği üzere günümüzde nakliyat sektörü en çok ihtiyaç duyulan sektörler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda günümüz ofis eşyalarının çoğunun hassas eşyalar olduğunu bilmekteyiz. Daha çok şıklıkla dizayn edilmiş büroların ince ve şık eşyalardan oluştuğunu biliyoruz. O bakımdan ofis eşyalarını hasarsız taşıyabilmek için büyük bir tecrübe ve büyük bir hassasiyet istemektedir. İşte Ofis Taşıma Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak tam bu noktada devreye girerek tecrübemizi ortaya koyuyoruz. Tüm hassas eşyalarınızı teker teker hem teknoloji hem de tecrübeli elemanlarımız sayesinde korunaklı hale getiriyoruz. Dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı oldukça korunaklı hale getiriyoruz. Daha sonra usta ve profesyonel şoförlerimiz tarafından yine büyük bir hassasiyet içerisinde yeni adreslerine taşınma işlemi uygulanıyor. Yeni adreslerine varan eşyaların tekrar taşınma işlemleri büyük bir hassasiyet içerisinde yapılıyor. Bu aşama eşyalarınıza gelebilecek en ufak bir hasar göz önünde bulundurularak tüm eşyalarınız şirketimiz tarafından sigorta altına alınıyor. Her türlü zararınız şirketimiz tarafından karşılanıyor.

 • Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  3+1 ofis eşyası
  Paketleme Bilgileritoplamayı ekibimiz yaptı.
  Nereden3+1 ofis eşyası
  5.kat nakliye asansörü kuruldu.
  Nereyemamak / ANKARA1.kat bina merdiveni

 • 10 Nisan 2018
  Metro Şehirler Arası Nakliyat
  Özevler mahallesi 941 sokak No: 12/C Demetevler Ofis Taşıma/Ankara
  Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  10+2 ofis eşyası
  Paketleme BilgileriMüşterimiz yaptı biz ambalaj yaptık
  Nereden10+2 ofis eşyası
  2.kat Bina merdiveni
  NereyeÇukurambar14.kat Mobil asansör

 • 10 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  Ofis Taşıma/Ankara

  Ofis taşıma işleri günümüzde popüler hale gelen nakliye hizmetleri arasında yer almaktadır. Eğer bir büronuz, ofisiniz varsa ve şuanki yerinizi beğenmiyorsanız yada size az geliyorsa daha ferah bir yere taşınacaksanız ofis taşıma hizmeti veren firmamızla çok rahat bir şekilde taşınabilirsiniz. 

  Başta İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere Türkiye geneli ofis taşıma hizmetini vermekteyiz. Bu hizmeti son model körüklü, sarsıntıyı sönümlemek için, araçlarla ve işinde uzmanlaşmış elemanlarla yapmaktayız. Ayrıca yüksek katlarda eşyalanız merdivenlerde sürtünme tehlikesi yaşamasın diye nakliye asansörlerini kullanmaktayız.

   

  Ofis taşıma

   

  Ofis taşıma himzetinde en önemli hususun ambalaj olduğu bilincindeyiz. Cilalanmış parlak masalarınız, konsollarınız, sehpalarınız veya büyük işlerin döndüğü toplantı masalarınız ambalajı yapılmadan taşınamaz. Bir eleman işinde uzamnlıkta nirvanaya ulaşsa dahi ofis mobilyalarınız ambalajlanmadan taşınırsa büyük zararlar görebilir. Bilinçte olan firmamız tüm ofis eşyalarınıza kaliteli bir ambalaj uyguladıktan sonra taşıma işlemine geçer.

   

  Ofis eşyası taşırkan dikkat edilecek bir diğer konu da demonte monte işlemidir. Kocaman masalar, vitrinler, dosya dolapları sökülmeden taşınamaz. Bu yüzden profesyonelce demonte işlemi ve yeni mekanda monte işlemi yapılmalıdır. Ofis taşıma işleri için yönlendirdiğimiz elemanlar özellikle mobilya ustası vardır.


Devamı devamı
FİRMANI TANIT
Firmanızı ekleyebilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için tıklayınız.
İş örneği paylaşabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için tıklayınız.
loading...
İşleminiz sürüyor , lütfen bekleyin...