Nevşehir Evden Eve Nakliyat | Boş Dönüş Araçları

Teklif Al Boş Araç Bul Rezervasyon Yap
 • 20 Haziran 2018
  Boğaziçi Türkiye Geneli Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  Sanayi sitesi oto yedek parça yanı NEVŞEHİR/NEVŞEHİR MERKEZ

  Nevşehir Boğaziçi Türkiye Geneli Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak bu sektörde hizmet veren ve hizmetini verirken kullandığı araçlarını özenle seçen ve bakımlarına karşı çok titiz olan nadir şirketler arasında yer almaktayız. Örneğin eşyalarınızı taşıyacağımız ulaşım araçlarımızın (kamyon, kamyonet ve tır) son model olmaları konusunda büyük bir özen göstermekteyiz. Kamyonlarımızın tente iç kısımlarının yumuşak zeminlerle kaplı olması eşyalarınıza iç kısımlardan gelebilecek en ufak hasarlara karşı büyük bir koruma altına alınması demektir. Ayrıca yine aynı tente dış kısımlarının çelik kasalardan oluşuyor olması yine eşyalarınıza dışarıdan gelebilecek hasarlara karşı büyük bir koruma altına almaktadır. Bu şartlar içinde eşyalarınızın başına en ufak bir sorun gelmeden kolaylıkla taşıma işlemlerini yapmaktayız. Ayrıca bu ulaşım araçlarımızı kullanan şoförlerimizin de birer profesyonel şoför olmaları bizim işimizi çok daha fazlasıyla kolaylaştırmakta ve siz müşterilerimizin o çok önemli eşyalarına en ufak bir hasar gelmesini engellemekteyiz. Tüm bu özelliklere baktığımız zaman nakliyat sektörü denince akla gelen en doğru şirket biziz.


 • 18 Haziran 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  sanayi sitesi ŞEHİRLER ARASI/Taşıma

  Nevşehir Avcı oğlu evden eve nakliyat iç anadolu bölgesinde hizmet vermeye devam etmekte.Firmamız Türkiye geneline hizmet sunmaktadır. Sahip olduğu kalite ve vizyon ile gerekli hizmeti kusursuz bir şekilde sunmaktadır. Nevşehir Avcı oğlu evden eve nakliyat bünyesinde bulundurduğu son model araçlarla hizmet vermeye devam ediyor. Sürücülerimiz sahip olduğu SRC belgeleri ile eşyalarınızı en hızlı ve sağlam şekilde yeni adreslerine teslim ediyoruz. İletişime geçtiğinizde telefonları başında sizleri bekleyen arkadaşlarımız sizlere en güzel hizmeti sunacaktır. Paketleme esnasında gerekli ekipmanlar ile sizlerin eşyalarınızı en doğru şekilde ambalajlıyoruz. Eşyalarınıza gerekli durumlarda sigortalıyoruz. Zaruri durumunuzda sizleri değerli müşterilerimize zaruriyetini gideriyoruz. Bizlere gelen müşterilerimiz asla yarı yolda bırakmadan hizmetimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz güven ve huzuru için bizler sizlere hizmet vermeye hazırız. Fiyat konusunda oluşan endişeleriniz gidermek için verdiğimiz numaralarımızdan bizlere çağrı bırakın bizler sizlere anında geri dönerek endiselerinizi giderelim.


 • 04 Nisan 2018
  NEVŞEHİR MAVİLER ŞEHİRLER ARASI EV, OFİS TAŞIMA
  Zübeyde Hanım Cd., 50100 Nevşehir Merkez NEVŞEHİR/NEVŞEHİR MERKEZ
  Nevşehir evden eve eşya transferi hizmetini şehirler arası olarak veriyoruz. Firmamız şimdiye kadar Nevşehir ilinden diğer güzergahlara toplamda 102 ev taşıdı. Hemen hemen tüm müşterilerimiz bizden memnun kaldı. Firmamızdan memnun kalmayan müşterilerimizle görüşmeler yaparak sorunlarını çözdük. Müşteri yorumlarına aşırı önem veren bir firma anlayışına sahibiz. Bundan dolayı iyi yorumlar almak için işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

 • 24 Ocak 2019
  MaviTur Evden Eve Nakliyat
  Sanayi sitesi okan oto yanı ANKARA/YENİMAHALLE
  Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  2+1 ev eşyası
  Paketleme BilgileriMüşteri topladı
  NeredenNevşehir
  4.kat Nakliye asansörü
  NereyeAnkara4.kat Nakliye asansörü

 • Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  2+1
  Paketleme BilgileriNakliyeci
  NeredenNevşehir/derinkuyu
  5.kat Bina merdiveni
  NereyeAnkara/sincan2.kat Nakliye asansörü

Devamı devamı
FİRMANI TANIT
Firmanızı ekleyebilmek için firma girişi yapmanız gerekmektedir. Firma girişi yapmak için tıklayınız.
İş örneği paylaşabilmek için firma girişi yapmanız gerekmektedir. Firma girişi yapmak için tıklayınız.

NEVŞEHİR İçin Bekleyen Talepler

 • 08 Temmuz 2018 02:00
  icon2NEVŞEHİRicon32+1 Evicon2BİNGÖL

  4 teklif Teklif Ver

Bölgene En Yakın 5 Firmadan Teklif Al


Teklif Al

 

loading...
İşleminiz sürüyor
lütfen bekleyin.