Kocaeli Evden Eve Nakliyat | Boş Dönüş Araçları

Teklif Al Boş Araç Bul Rezervasyon Yap
 • 11 Haziran 2018
  Boğaziçi Türkiye Geneli Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  Sanayi sitesi oto yedek parça yanı KOCAELİ/KOCAELİ MERKEZ

  Kocaeli Boğaziçi Nakliyat olarak evden eve taşınma olaylarını gözünüz arkada kalmadan bizlere teslim edebilir ve güvenebilirsiniz. Son model donanımlı araç filolarımızla ve tecrübeli uzman çalışma arkadaşlarımızla eşyalarınız bizlere emanettir. Firmamıza ait son model araçlarımız doğrultusunda eşyalarınızı son derece hızlı taşıyoruz kıymetli zmanınızı çalmadan işinizi en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde halletmeye özen gösteriyoruz. Müşteri potansiyelimizi düşürmeden yükseltmek için her taşınmaya özen göstererek sizlere güvenli ve huzurlu taşınma hızmeti sunuyoruz. Kocaeli Boğaziçi Nakliyat şehirler içinde ve şehir dışında sizlere profesyonel hizmet veren tek firmayız. Bize güvenerek en doğru kararı verip alacağınız hizmetten pişman olmayacaksınız. Bizler sizin için vermiş olduğumuz hizmeti daha da artırarak eşyalarınızı sigorta hizmetimizden yararlandırıyoruz.Tecrübeli çalışma arkadaşlarımız tarafından ambalajlama, paketleme, montajlama ve kurulumunu yaparak eşyalarınızı eksiksiz ve zahmetsiz olarak taşıyıp yerleştiriyoruz. Kocaeli Boğaziçi Nakliye olarak siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetten gurur duyuyoruz ve hiç gocunmadan işimizi en güzel en hatasız şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.


 • 03 Nisan 2018
  MAVİLER ŞEHİRLER ARASI EV, OFİS TAŞIMA
  KOCAELİ/KOCAELİ MERKEZ
  Kocaeli ilimizde evden eve taşımacılık hizmetini ekim 2008'den bu yana veren Maviler nakliyatla taşının son dakika sürprizleri yaşamayın. Kocaeli Maviler nakliyat bu hizmeti bünyesindeki onlarca nakliye aracı ve elemanlarla veriyor. Firmanın nakliye araçları tamamen son model araçlardır. Bunun çok sayıda faydası vardır. En büyük faydası ise eşyalarınızın sarsılmadan taşınmasıdır. Böylece eşyalarınızın göreceği hasar riski minimuma indirilmiş olur. 
   
  Kocaeli evden eve nakliyat firması uzman elemanlar çalıştırmaktadır. İşini bilen uzman kadro eşya taşımanın en iyi yöntemlerini bilen kişilerdir. Bu da hem çalışan hem de eşya için daha sağlıklı bir durum oluşturmaktadır. 
   
  Şirket çalışanları aynı zamanda eşyaya kaliteli ve uygun bir ambalaj da uygulamaktadır. Bu da eşyalarınızın taşınma sürecinde çizilme, kırılma ve ıslanma riskini azaltmaktadır. 
   
  Kocaeli evden eve nakliyat firmasının piyasadaki nakliye firmalarından en büyük farkı ise boş dönüş araçları sistemini kullanmasıdır. Bu sistemde sadece güzergahınızda hareket eden araçlara ulaşacaksınız. Böylece arada bir komisyoncu olmadan direk işi yapacak olan kişiye vereceğiniz için hem daha uygun fiyata taşınacaksınız hem de taşınma sürecinde karşınızda sadece tek muhatap bulacaksınız. Evden eve nakliyat boş dönüş araçları sistemiyle firma araçlarına dilediğiniz zaman ulaşıp Maviler nakliyat firmasına ulaşabilirsiniz.

 • Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  3+1 ev eşyası
  Paketleme BilgileriMüşteri
  NeredenKocaeli/körfez
  7.kat Dış çepe asansörü
  NereyeAdıyaman/besni4.kat Nakliye asansörü

 • 02 Mart 2019
  TÜRKSOY NAKLİYAT (Şehirler Arası evden eve nakliyat)
  KOCAELİ/KOCAELİ MERKEZ
  FİRMA YORUMLARIMIZI OKUYARAK TAŞINMANIZA KARAR VERİN!!!................... ŞEHİRLER ARASI ASKERE POLİSE MEMURA %/20 İNDİRİMLİ FİYATLARIMIZ MEVCUTTUR...

 • 22 Şubat 2019
  MaviTur Evden Eve Nakliyat
  Sanayi sitesi okan oto yanı ANKARA/YENİMAHALLE
  Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  3+1 Ev Eşyası
  Paketleme BilgileriMüşteri
  NeredenKocaeli
  2.Kat Bina Merdiveni
  NereyeAnkara5.kat Nakliye asansörü

Devamı devamı
FİRMANI TANIT
Firmanızı ekleyebilmek için firma girişi yapmanız gerekmektedir. Firma girişi yapmak için tıklayınız.
İş örneği paylaşabilmek için firma girişi yapmanız gerekmektedir. Firma girişi yapmak için tıklayınız.

KOCAELİ İçin Bekleyen Talepler

 • İki Ay İçinde
  icon2KOCAELİicon3Parça eşyaicon2ARTVİN

  iki tane 3 lü 2 tane tekli koltuk ve ikili gardolap iki halı

  4 teklif Teklif Ver
 • 15 Eylül 2018 09:00
  icon2KOCAELİicon31+1 Evicon2KOCAELİ

  0 teklif Teklif Ver
 • 20 Eylül 2018 09:00
  icon2KOCAELİicon3(3+1) Dublexicon2TOKAT

  Sadece mobilya ve beyaz eşyalar paketlenecek, diğer eşyaları ben kutulayacağım, eşyalar muhtemel 2 veya 2.5 kapaklık kısmı kaplar

  1 teklif Teklif Ver
 • 13 Ağustos 2018 09:00
  icon2KOCAELİicon3Parça eşyaicon2ŞIRNAK

  2 teklif
 • 08 Ağustos 2018 09:00
  icon2KOCAELİicon33+1 Evicon2KOCAELİ

  0 teklif Teklif Ver

Bölgene En Yakın 5 Firmadan Teklif Al


Teklif Al

 

loading...
İşleminiz sürüyor
lütfen bekleyin.