Haymana Evden Eve Nakliyat | Haymana Nakliyat

Teklif Al Boş Araç Bul Rezervasyon Yap
 • 15 Temmuz 2018
  Boğaziçi Türkiye Geneli Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  Sanayi sitesi oto yedek parça yanı ŞEHİRLER ARASI/Taşıma
  Haymana Boğaziçi Türkiye Geneli Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak nakliyat sektöründe hizmet verirken her aşamada ayrı ayrı tecrübeli elemanlar çalıştırarak, her aşama tamamen başarıyı ve profesyonelliği gözetmek zorunda olduğumuzu gayet iyi biliyoruz. Bu şekilde hizmet sunduğumuz zaman siz müşterilerimizin tüm eşyalarını tamamen koruma altına almaktayız. Sunduğumuz nakliyat hizmetinin aşamalarını anlatacak olursak; öncelikle iletişim aşamasında konuşulan konuya sadık kalmak kaydıyla konuşulan adrese konuşulan tarih ve saatte gelmekteyiz. Adrese geldiğimiz zaman ilk aşama olarak bize gösterdiğiniz eşyalarınızı tecrübeli elemanlarımız ve teknolojik araç ve gereçlerimiz sayesinde teker teker paketleme, ambalajlama ve kutulama işlemlerini büyük bir titizlik ve hassasiyet içerisinde yapmaktayız. Daha sonra yine tecrübeli elemanlarımız ve asma halatlı asansörler sayesinde ulaşım araçlarımızın yanına indirme işlemini yapmaktayız. Daha sonra kutulanan eşyaları sistemli bir şekilde büyükten küçüğe doğru dört tarafı açılabilir özellikte olan kamyonlarımızın tente kısımlarına yerleştirme işlemlerini yapmaktayız. Daha sonra ulaşım araçlarımızda bulunan navigasyon sistemleri sayesinde en doğru ve en hızlı güzergahı belirleyerek profesyonel şoförlerimiz sayesinde eşyalarınızı yeni adreslerine ulaştırma aşamasını gerçekleştiriyoruz. Yeni adreslerine ulaşan eşyalarınızı yine tecrübeli elemanlarımız ve asma halatlı asansörler sayesinde yeni evlerinize çıkarma işlemini yapıyoruz. Daha sonra eski adresinizde teker teker paketleme, ambalajlama ve kutulama işlemini yaptığımız eşyalarınızı bu kutulardan ve ambalajlarından teker teker çıkartarak eski haline getiriyoruz. Daha sonra sizin isteğiniz üzerine yeni evinizin bölümlerine teker teker yerleştirme ve dizayn işlemini yapıyoruz. Tabi tüm bu işlemleri yaparken her türlü eşyanızı Haymana Nakliyat Şirketi olarak teker teker sigorta altına alıyoruz. Tüm bu aşamalar sırasında eşyalarınızın başına gelecek en ufak hasarlardan doğan en küçük maliyetleri bile şirketimiz tarafından karşılama işlemini yapıyoruz. Tüm bu aşamaların sonunda şirketimiz sunmuş olduğu nakliyat hizmetini bitiriyoruz. Ve sizlere hizmet aşamasında bulunan eksiklik, aksaklığın olup olmadığını soruyoruz bize vereceğiniz cevaplar doğrultusunda şirket olarak bünyemizde düzenleme işlemleri yapıyoruz. Bu sayede sunduğumuz hizmetin kalitesini her hizmet sonrasında artırmış oluyoruz. Bu özelliklere baktığımız zaman tek doğru adres Haymana Nakliyat Şirketidir.

 • 09 Temmuz 2018
  Boğaziçi Türkiye Geneli Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  Sanayi sitesi oto yedek parça yanı ŞEHİRLER ARASI/Taşıma
  Haymana Boğaziçi Evden Eve nakliyat ailesi olarak büyümek olan sektörümüzde bizlerde üstümüze düşen payı alarak hızla kendimiz geliştirip yenilikler katarak hizmetimizi arttırmaya devam ediyoruz.Firmamız başkent merkezli olup bütün il ve ilçelere hizmet sunmaktadır. Ev eşyası taşımak sanıldığı kadar kolay değildir.Bizler firma olarak bu zor süreçte kendimizi daha çok geliştirerek sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Firmamız bünyesinde taşıma asansörleri ,taşıma kolileri kendi standartlarında birinci kalite olup sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Haymana Boğaziçi Evden Eve nakliyat olarak müşterilerimizin bizlere ulaştıktan sonra sizlere ekspertizimizi göndererek ev eşyalarınızın dair plan çıkarıp sizleri bilgilendiriyoruz.Daha sonra aşama da sizlere fiyat konusunda bir kaç seçenek sunarak sizlerin rahat karar vermesini sağlıyoruz.Haymana Boğaziçi Evden Eve nakliyat firmasının evinizi taşımasına karar verdikten sonra sizler ile ev taşıma sözleşmesi imzalayarak konuştuklarımızı yasal olarak güvence altına alıyoruz.Eski adresinizden aldığımız eşyalarınızı yeni evinize en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Firmamız bünyesindeki kamyon ve kamyonetlerin kapasitesi büyük olup eşyalarınızı rahat ve kolaylıkla taşımaya devam ediyoruz. Haymana Boğaziçi Evden Eve nakliyat olarak her gün yeni işler yaparak bir sonraki taşıma işlemlerimiz için yenilik ve heyecanla sizleri aramızda görmekten mutluyuz.Firmamız eşyalarınızı teslim aldıktan sonra öncelikle olarak eşyalarınızı değerinde sigorta işlemi yapıyoruz. Ayrıca firmamıza ait araçların her biri sigortalı ve kaskolu olup eşyalarınızı kaza riskine karşına temin altına alıyoruz.Haymana Boğaziçi Evden Eve firması olarak yaz sezonunda ev taşıma işlemlerinin artması sebebiyle diğer firmalar sizlere olabildiğince fazla miktar verecektir. Bizler bunu kesinlikle yapmıyoruz ve yapmayacağız. Firmamızın amacı müşteri kapasitesini artırırken kalite ve güvende taviz vermiyoruz. Haymana Boğaziçi Evden Eve nakliyat firması olarak bize ulaşabileceğiniz numaraları sizler ile paylaşıyoruz. Kalite ve güvenin tek adresi Haymana Boğaziç Evden Eve nakliyat firmasıdır.

 • 05 Temmuz 2018
  MaviTur Evden Eve Nakliyat
  Sanayi sitesi okan oto yanı ŞEHİRLER ARASI/Taşıma
  Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  3+1 EV EŞYASI
  Paketleme BilgileriNAKLİYECİ FİRMA
  NeredenHAYMANA ANKARA
  5.KAT NAKLİYE ASANSÖRÜ
  NereyeZONGULDAK3.KAT BİNA MERDİVENİ

 • 03 Temmuz 2018
  Boğaziçi Türkiye Geneli Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  Sanayi sitesi oto yedek parça yanı ŞEHİRLER ARASI/Taşıma
  Haymana Boğaziçi Evden Eve nakliyat firması Ankara da hizmet vermekle yetinmeyip ülkemizin dört bir tarafına hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız kurulma aşamasında çok zorluklar çekmiş olsa da bütün yaşadıklarını tecrübe sayıp her geçen durmadan çalışıp büyüme devam etmektedir. Piyasa olarak her geçen gün çalışma sahamızı genişleterek sadece ev taşıma değil ofis, büro vs eşyalarınızı taşımaya devam ediyoruz. Eşya taşıma işleminde öncelikli olarak iş güvenliğini sağlayıp eşyalarınızı birinci kalite paketler ile paketleyip hazır bir duruma getiriyoruz. Hazır durumda bekleyen eşyalarınızı iç dizaynı eşya taşıma için hazırlanmış araçlarımıza taşıyarak yeni adreslerinize ulaştırıyoruz. Haymana Boğaziçi Evden Eve nakliyat firması olarak kapasitesinde bulunan araçlarımızın 3+1, 4+1 eşyalarınızı rahatlıkla hızlı bir şekilde taşımaya devam ediyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan son model araçlarımızı alanında uzman şoförler tarafında kullanılmakta olup eşyalarınızın trafiğe çıktığı esnada herhangi bir kaza riskine karşılık güvenilir ellerde bulunmaktadır.Haymana Boğaziçi Evden Eve nakliyat olarak ev eşyalarınızı herhangi bir kaza riskine karşılık sigortalayarak yeni adreslerinize ulaştırmaktayız. Firmamız bünyesinde bulunan elemanlarımıza belli günlerde hizmet içi eğitim vererek daha iyi hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Her müşteri bizler için paradan ziyade deneyim olup her yenisi için tecrübe sayılmaktadır. Firmamız ülkemizin her köşesinde durmadan aynı şekilde aynı hızla hizmet vermeye devam etmektedir. Haymana Boğaziçi Evden Eve nakliyat bir telefon ötenizde olup bizlere her yerden rahatlıkla ve hızlı bir şekilde ulaşmaya devam edebilirsiniz Firmamız çevre illerde bulunan diğer firmalardan ziyade daha uygun daha hızlı daha kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Haymana Boğaziçi Evden Eve nakliyat ailesi olarak sizlerden telefonlar bekliyoruz. Bizlere çağrı merkezlerimizden bırakacağınız numaralar ile sizlere anında geri dönüş yapmaktayız.

 • 03 Temmuz 2018
  Boğaziçi Türkiye Geneli Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  Sanayi sitesi oto yedek parça yanı ŞEHİRLER ARASI/Taşıma
  Haymana Boğaziçi Türkiye Geneli E

Devamı devamı
FİRMANI TANIT
Firmanızı ekleyebilmek için firma girişi yapmanız gerekmektedir. Firma girişi yapmak için tıklayınız.
İş örneği paylaşabilmek için firma girişi yapmanız gerekmektedir. Firma girişi yapmak için tıklayınız.

HAYMANA İçin Bekleyen Talepler

 • Bu ile ait bekleyen teklif yoktur.

Bölgene En Yakın 5 Firmadan Teklif Al


Teklif Al

 

loading...
İşleminiz sürüyor
lütfen bekleyin.