Evden Eve Taşımacılık | Ev Eşyası Taşıma Hizmetleri

Teklif Al Boş Araç Bul
 • 07 Mayıs 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  Taşımacılık/İstanbul

  Evden Eve Taşıma Avcıoğlu Nakliyat Firması olarak şehir içi ve şehir dışı tüm bölgelerimizde evlerinizi en kaliteli ve en hızlı şekilde sıfır hatayla tecrübeli uzman kadrosuyla Avcıoğlu Nakliyat taşımaktadır.Eşyalarınız günlük hayatınızda büyük bir kısmı kaplamaktadır.Bunu çok iyi biliyoruz ve farkına vararak eşyalarınıza gözümüz gibi bakarak en ufak bir zarar gelmesini istemiyoruz özenle davranıyoruz. Zarar gelmesini engelleyecek tüm özellikleri bünyemizde bulundurarak eşyalarınızı ambalajlayarak büyük bir hassasiyetle paketleyip kutulayarak verdiğiniz adreslere tüm sorumluluğu alarak yol sigortası yapıyor ve eşyalarınızı güvenle yola çıkartıyoruz.Ayrıca araçlarımızı kullanacak şoförlerimiz uzun yol şoförü olup hepsi tecrübeli ve profesyoneldir.Tüm bunları göz önünde bulundurursak Avcıoğlu Evden Eve Taşımacılık Firması olarak Nakliyat sektöründe bir numarayız.


 • 30 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  sanayi sitesi Taşımacılık/Ankara
  Taşımacılık Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak, Nakliyat sektöründe hizmet veren şirketler arasında en sistemli, en hızlı ve en tecrübeli hizmet veren şirketler arasında her zaman ilk sırada yerimizi korumaktayız. Nakliyat hizmetinin ilk aşaması olan iletişim aşamasında farkımızı ortaya koymaktayız. Diksiyon eğitimi almış ve nakliyat hizmeti konusunda gerekli tüm eğitimleri almış santral elemanlarımız sayesinde siz müşterilerimizin akıllarında bulunan tüm sorulara gerekli ve doğru bir şekilde tüm cevapları vermekteyiz. Daha sonra konuşulan adrese konuşulan şartlarda ve konuşulan tarihte gelmekteyiz. Tüm çalışanlarımızın tecrübesi sayesinde tüm eşyalarınızı teker teker korunaklı hale getirmekteyiz. Daha sonra son model olan ulaşım araçlarımıza sistemli bir şekilde yerleştirmekteyiz. Daha sonra sizden aldığımız yeni adresinizi navigasyonlarımıza yazarak, teknoloji sayesinde trafiksiz olan, yol çalışması olmayan en uygun güzergahı belirleyerek tecrübeli şoförlerimiz sayesinde ulaşım aşamasına geçmekteyiz. Yeni adreslerinize vardığımız zaman yine tecrübeli elemanlarımız sayesinde teker teker yeni evlerinize çıkarma işlemleri yapılmaktadır. Ve sizin istekleriniz dahilinde odalarınıza teker teker ve yine sistemli bir şekilde yerleştirme işlemlerini yapmaktayız. Daha sonra paketleme işlemlerini yaparak korunaklı hale getirdiğimiz eşyalarınızı paketlerinden çıkarmaktayız. Tüm bu özelliklere baktığımız zaman nakliyat sektöründe en önemli adres Taşımacılık Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketidir.

 • 18 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  Taşımacılık/Ankara

  Avcıoğlu Evden Eve Taşımacılık şirketi olarak evden eve eşya taşıma işini severek yapan bir firmayız. Firma bünyemizde uzman çalışma arkadaşlarımızla sektörde kendimizi geliştirerek ilerleyen ve her daim durmadan gelişen bir firmayız.Gerek son model donanımlı araçlarımızla gerekse tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla kendimize güvenerek yola çıkıyoruz siz değerli müşterilerimizi memnun etme arzusuyla işimizi severek yapıyoruz.Böylelikle değerli müşterilerimizin evlerini taşırken hızlı, temiz ve güvenle taşıyarak zamanlarından çalmaktan kaçınıyoruz.Şu konuda içiniz rahat etsin diye eşyalarınızı yola çıkmadan yol sigortası yaptırıyoruz ve kıymetli eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Hakkari Avcıoğlu Evden Eve taşıma firması olarak güveniniz ve memnuniyetiniz bizler için çok önemlidir.Bize güvenerek eşyalarınızı bize emanet ederek bizlere bu fırsatı verdiğiniz için pişman olmayacaksız.


Devamı devamı
FİRMANI TANIT
Firmanızı ekleyebilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için tıklayınız.
İş örneği paylaşabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için tıklayınız.
loading...
İşleminiz sürüyor , lütfen bekleyin...