Nakliyat Firmalarını İle Göre Sırala

Teklif Al Boş Araç Bul
 • 06 Mayıs 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  SİİRT/SİİRT MERKEZ

  Siirt Avcı oğlu evden eve nakliyat farkı ile ev eşyalarınızı özen ve titizlilikle taşıyoruz. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar her türlü hizmet imkanını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Siirt Avcı oğlu evden eve nakliye vereceği fiyatlar ile de diğer firmalardan daha cazip tir . Hizmet esnasında eşyalarınızı son kalite ambalaj ve paketler ile güven altına alıyoruz . Müşteri memnuniyeti bizim için herşey den öndedir. Siirt Avcı oğlu nakliyat profesyonel kadrosu ile taşıma sektöründe diğer firmalardan bir adım daha öndedir. Sizlerin isteği üzerine montaj işlemleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlere vereceğimiz numaralar dan ulaşarak sizin için en iyi taşımacılık hizmetini sunmaya hazırız.


 • 01 Mayıs 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  SAMSUN/ONDOKUZMAYIS

  Samsun Avcı oğlu evden eve nakliyat ilklerin firması olarak her geçen gün büyüyerek ve yeniliklere acık bir şekilde şehir içi ve şehirlerarası hizmet vermeye devam etmektedir. Samsun Avcı oğlu nakliyat sektörde bulunan çoğu sorunlara karşı yine de en iyisi yapmaktan vazgeçmiyor. Firmamız büyük işlerin öncülüğünü her zaman profesyonel kadrosu ile mükemmel bir şekilde yerine getirmekten gurur ve onur duyuyor. Müşterilerimiz memnuniyetlerini dile getirmeleri bizlerin doğru yolda olduğunu garanti etmektedir. Kurumsal bir firma olarak sektörde kar amacından ziyade hizmette memnuniyet vermek bizlerin ilk prensibidir. Bizler biliyoruz ki müşteri memnuniyeti en büyük avantajımızdır. Samsun Avcı oğlu evden eve nakliye standart fiyatların üstüne asla çıkmadı. Hizmetimizin karşılığı olan gerekli ve uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerimize hep sunduk ve sunmaya devam edeceğiz. Samsun Avcı oğlu evden eve nakliyat olarak kullandığımız asansörlü taşımada diğer firmalardan bir adam daha öndeyiz. Güler yüzlü personelimiz ile taşımacılıkta sizin sorunlarınızın çözüm merkezi oluyoruz. Siz değerli müşterilerimizden bizlere ulaşıp sizler için avantajlı fiyatlarımızı almanızı bekliyoruz.


 • 30 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  SİNOP/SİNOP MERKEZ

  Sinop Avcıoğlu evden eve nakliyat ofis ve ev taşımacılığın Türkiye geneline hizmet sunmaya devam etmektedir. Kuruluşumuz sektörde yıldızı parlayan firmalardandır. Biz diyoruz ki sizler isteyin bizlerde sizlerin istediği şekilde ve kalitede hizmet sunmaktayız.Diğer aldığınız kalite düzeyi düşük hizmette de göreceksiniz firmamızın kaliteli olduğunu.Gelişen sektörümüzde ekipman ve gerekli kadro memnuniyetin nadir adreslerindeniz. Yeni adresiniz ilk adımını bizimle birlikte atmaya ne dersiniz. Çünkü bizler sizlere hizmet vermek için kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. İş disiplini olarak firmamız Sinop Avcı oğlu evden eve nakliyat sizlere profesyonelliğin kapısını aralamaktadır.Fiyatlarımızı her zaman güncel tutarak siz değerli müşterilerimize olanak ve imkan sağlıyoruz. Yeni yuva kuran çiftlerimize de özel fiyatlar sunarak taşıma sektörü adına gerekli imkanlarımızı hizmetlerine sunuyoruz.Eşyanızın kırılmadan sağlam taşınmasını istiyorsanız hiç şüphe duymadan bizlere ulaşabilirsiniz. Gerekirse sizlere taşımacılığını yaptığımız örnekleri de whatsapp numaralarında gönderebiliriz. Güler yüzlü kadromuz ile sizlerden çağrılar beklemekteyiz.


 • 12 Ekim 2016
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  AĞRI/AĞRI MERKEZ

  Ağrı Avcıoğlu nakliyat olarak müşterilerimize şehir içi ve şehirler arası ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Firma bünyemizde bulunan, ev taşıma için özel olarak tasarlanan, nakliye araçları ve nakliye asansörleriyle sizle evden eve nakliyat hizmetini vermekteyiz. Firmamız hakkında detaylı bilgi ve tarafsız olan bu sitede müşteri yorumlarımızı görmek için lütfen tıklayın.


 • 21 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  sanayi sitesi SİVAS/GÜRÜN
  Sivas Avcı Oğlu evden eve nakliyat profesyonel ve güvenilir taşımacılığın tek adresi olarak hizmetini devam etmektedir. Gerek şehir içi gerek şehirlerarası taşımacılıkta bizlere %100 güvenebilirsiniz. Sakın ha şehirlerarası taşınacak eşyalarınızı maliyetinin çok üstüne fiyatlara taşıyan firmalara aldanarak bizleri aramamazlık yapmayın. Bizler sektörün kuruluş amacına göre hareket eden kuruluş olmaktan dolayı her zaman bir adım öndeyiz. Firmamıza ulaştığınızda yaptığımız taşıma örnekleri ile siz müşterilerimizin kafasında bulunan bir çok soruya cevap veriyoruz. Eşyalarınızı taşımdan önce eksper hizmeti vererek taşıma yaptığımız eşyalarınızı sigortalayarak güvenli taşımanın ilk adımını kendi adımıza atıyoruz. Tabi ki bununla bitmiyor hizmetimiz. A kalite ambalajlar ile eşyalarınızı paketleme yapıyoruz.Bitti mi tabi ki de hayır. Profesyonel ekibimizle özenli ve dikkat bir şekilde eşyalarınızı araçlarımıza taşıyoruz.Yeni yuvanıza garantili bir şekilde taşıyarak teslimat ve montajını yapıp hizmetimizi sunuyoruz.Sivas Avcı oğlu evden eve olarak huzurlu ve mutlu bir taşımacılık hizmeti vermeye hazır bir vaziyette siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz . İletişim adreslerimiz 24 saat hizmet vermektedir.

 • 21 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  sanayi sitesi KIRIKKALE/KESKİN
  Kırıkkale Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak her türlü hizmeti her türlü bölgeye şehirler arası ve şehir içi olarak sunmakta ve sunmaya devam etmekteyiz. Uzun yol araçlarımızın konforlu, kullanışlı, çelik kasa olması bu konuda bize çok büyük yardım etmektedir. Ayrıca bu araçlarımızı kullanacak şoförlerimizin profesyonel ve usta şoför olmaları bizim için birincil şartlar arasında yer almaktadır. İşte bu yüzden şoförlerimizi işe alırken bir çok mülakattan geçirmekteyiz. Ehliyet yıllarını teker teker büyük bir özenli kontrol etmekteyiz. Zorlu, engebeli yollarda yüklü araçlar kullandırarak mülakat aşaması yapmaktayız. Ustalığını ortaya koyan tecrübeli şoförlere eşyalarınızı emanet etmekteyiz. Çünkü sizin eşyalarınız şirketimiz tarafından birer birer sigorta altına alınmaktadır. Eşyalarınıza nakliyat hizmetini uygulayacak olan personelimizin de bu şekilde mülakatlardan geçirilerek işe alındığını bilmenizi istiyoruz. Çünkü elemanlarımızın tecrübeleri bize olan güveninizi artıracaktır. Ayrıca sunduğumuz hizmetin fiyatı konusunda da müşterilerimizi çok zorlamayacak şekilde fiyatlar belirlemekteyiz. Karşılıklı mutluluk ve saygı içerisinde tüm hizmetimizi sağlamaktayız. Bu özellikler konusunda Kırıkkale Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi bir numaradır.

 • 21 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  HAKKARİ/HAKKARİ MERKEZ

  Hakkari Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak sunduğumuz hizmetin her zaman en iyisi olması konusunda, müşterilerimizin bizden beklediği hizmetin her zaman daha fazla üzerine çıkma konusunda elimizden gelenin her zaman en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Tüm çalışanlarımızın bu konu da ki uyumu çok çok önemlidir. Giydiği kıyafetlerin bile tek tip olması bizim için uyumun bir parçasıdır. Kıyafetlerine baktığınız zaman elemanlarımızın Hakkari Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketinin elemanı olduğunu anlamanız gerekmektedir. Eşyalarınızı taşırken büyük bir uyum içerisinde yardımlaşarak çalışmaları bizim sunduğumuz hizmetin her zaman daha sorunsuz, daha sağlam ve daha hızlı olmasını sağlamıştır. Ayrıca tüm çalışanlarımızın teknolojiyle arasının iyi olması da sunduğumuz hizmetinin kalitesini son derece artırmaktadır. Tüm personellerimizin ulaşım araçlarını kullanabilir kapasiteye ve tecrübeye sahip olmaları olası bir aksiliğin her zaman önüne geçme konusunda yardımcı olmaktadır. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuz zaman nakliyat sektöründe en ufak bir hizmete ihtiyacınız varsa tek doğru adresin Hakkari Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olduğunu kanıtlamaktadır.


 • 20 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  ERZURUM/ERZURUM MERKEZ

  Erzurum Avcıoğlu Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak Türkiye geneli eşyalarınızı istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize güvenli hizmeti sunabilmek için tecrübeli elemanlar çalıştırarak eşyalarınıza zarar gelmeden istediğiniz adrese taşıyoruz.Yüksek kaliteli iş anlayışımızla sektörde dikkatleri üstümüze çekmeyi başardık.Evinizi taşımadan önce eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanıp taşınmaktadır.Donanımlı araç yapımızla ve ekipmanlarımızla eşyalarınız bizlere emanettir.Türkiye geneli verdiğimiz hizmetlerimizde son model araçlarımızı kullanarak hasarı sıfırı indirgiyoruz.Eğer sizde gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı güvenebileceğiniz bir firma arıyorsanız Erzurum Avcıoğlu Nakliyat Evden Eve taşımacılığı tercih ederek eşyalarınızı güvene alabilir huzur içinde zahmetsiz şekilde taşınabilirsiniz.


 • 19 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  KAHRAMANMARAŞ/KAHRAMANMARAŞ MERKEZ

  Kahramanmaraş Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize şehirler arası ev ve işyeri taşımacılığında hızlı ve güvenilir bir hizmet vererek işlerinizi kolaylaştırıyoruz.Şehir içi ve şehirler arası verdiğimiz hizmetlerimiz de son model donanımlı ve geniş yapısıyla eşyalarınızı daha güvenli ve hızlı olarak taşıyoruz.Ayrıca eşyalarınızın sorumluluğu bilerek taşıyoruz ve eşyalarınıza yol sigortası yatırıyoruz.Böylelikle başta siz müşterilerimizin güvenini kazanarak yolumuza o şekilde devam ediyoruz.Eşyalarınız hem gelebilicek herhangi bir hasara karşı sigortalanmış hem de tecrübeli elemanlarımız tarafından yeni ve temiz malzemelerle ambalajlanıp paketlenerek donanımlı araçlarımızla yola çıkartılarak vermiş olduğunuz adresine teslim edilmek üzere yola çıkartılıyor.Böylelikle eşyalarınıza gözümüz gibi bakarak teslimat adresinize en ufak hasar görmemiş şekilde eksiksiz olarak teslim ediyoruz.Bize bir kere güvenmeniz bizi eşinize dostunuza önermeniz için yeterli olacaktır.Bundan sonraki taşınma olaylarınız da tereddüt etmeden ve düşünmedin bizi seçeceğinize emin olabilirsiniz.Kahramanmaraş Avcıoğlu Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin düşünceleri, memnuniyeti ve bizleri önermeleri bizlere gurur verir.Bizi seçerek taşınma olaylarınızı tasasız, sıkıntısız ve zaman kaybınız olmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


 • 18 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  KARAMAN/KARAMAN MERKEZ

  Karaman Avcıoğlu Nakliyat Evden Eve taşıma firması olarak sektörümüzde dolaşan bütün firmalara nazaran vizyonumuzu her zaman için korumuş ve her zaman için daha iyisi yaparak alanımız da en iyisi olmuşuzdur. Avcıoğlu Nakliyat firması olarak Türkiye geneli bütün illerde hizmet vererek siz değerli müşterilerimizin işini bir nebze de olsa daha kolaylaştırıyoruz.Hem zamandan kazandırıyoruz hem de zahmetten kurtarıyoruz.Bizi seçerek hem rahat edeceksiniz hem de işinizi kolaylaştırarak zamandan kazanacaksınız.Yeni donanımla araçlarımızla eşyalarınız daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde istediğiniz adreslerinize eksiksiz ve kusursuz olarak teslim edilip uzman ekip arkadaşlarımız tarafından eşyalarınız kurulumu yapılarak yerleştirilir.Böylelikle hem zamandan tasarruf etmiş hem de zahmete girmemiş olarak evinizi rahatlıkla taşımış olursunuz.Karaman Avcıoğlu Nakliyatı seçerek hem eşyalarınızı hem de kendinizi güvende hissedebilrsiniz.


 • 18 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  KARABÜK/KARABÜK MERKEZ

  Karabük Avcıoğlu Evden Eve taşıma nakliye firması olarak siz değerli müşterilerimize günden güne daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.Araçlarımızı yenileyip daha donanımlı hale getirerek eşyalarınızın daha iyi ve sarılmadan taşınması için uğraşıyoruz.Alanında uzman ekiplerimiz eşyalarızınızı temiz malzemelerimizle ambalajlayarak evlerinize hızlı bir şekilde taşıyoruz ve mantolama işlemi yaparak eşyalarınızı eksiksiz ve hasar görmemiş bir şekilde yerleştiriyoruz.Geniş ve son model araç filosu ile eşyalarınıza zarar gelmeden ve hızlı bir şekilde istediğiniz yere ulaştırıyoruz.Böylelikle zamanınıza kıymet vererek sizleri müşkül durumda bırakmıyoruz.Biliyoruz ki bizden memnun kalırsanız bizi bütün yakın çevrenize önererek bizleri onurlandıracak ve gururlandıracaksınız.Biz sizler için elimizden gelenin en iyisi yapıyoruz ve her zaman için yapmaya hazırız. Bizim için sizin güveniniz ve memnuniyetiniz her zaman için ön plandadır.Karabük Avcıoğlu Nakliyat firması olarak sizlerin düşünceleri ve fikirleri her zaman ön plandadır.


 • 18 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  ISPARTA/ISPARTA MERKEZ

  Isparta Avcıoğlu Nakliyat firması olarak yeni araç filosu ve yeni ambalajlama malzemelerimiz sayesinde eşyalarınız artık daha güvende olacaktır.Son model araçlarımız sayesinde eşyalarınız şehirler arası ve şehirler içi taşınmada özel olarak tasarlanmış malzemelerle kaplıdır.Eşyalarınız bizim için önemli olup taşıma sırasında sarılmaması için araçlarımıza körüklü araç sistemi getirerek bu sarsılma durumunu en az seviyeye indirgedik. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli olup bu memnuniyet derecesini daha yükselmeye çalışıyoruz.Eviniz yüksek katlara taşımak isteseniz bile artık bu bizim için sorun olmaktan çıkmış yerini asansörlü taşıma alarak artık daha kolay daha hasarsız ve rahatsızlık vermeden taşıyıp yerleştirerek değerli müşterilerimizide bu hizmetten yararlandırarak mutlu ediyoruz.Isparta Avcıoğlu Nakliyat firması olarak sizleri mutlu etmekten gurur duyuyoruz.


 • 18 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  GÜMÜŞHANE/GÜMÜŞHANE MERKEZ

  Gümüşhane Avcıoğlu Nakliyat olarak evden eve taşınma olaylarınızı gözünüz arkada kalmadan bizlere teslim edebilir güvenebilirsiniz.Son model donanımlı, araç filolarımızla ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla eşyalarınız bizlere emanettir.Firmamıza ait son model araçlarımızla eşyalarınızı son derece hızlı taşıyoruz kıymetli zamanınızı çalmadan işinizi en kısa sürede halletmeye özen gösteriyoruz.Müşteri potansiyelimizi düşürmeden yükseltmek için her taşınmaya özen göstererek sizlere güvenli ve huzurlu taşınma hizmeti sunuyoruz.Gümüşhane Avcıoğlu Nakliyat olarak şehirler içi ve şehir dışı profosyonel hizmet veren tek firmayız.Bize güvenerek en doğru kararı verip alacağınız hizmetten pişman olmayacaksınız.Bizler sizin için yapmış olduğumuz hizmeti daha da arttırarak eşyaları güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyarak eşyalarınızı sigorta hizmetimizden yararlandırıyoruz.Ambalajlama, paketleme,montajlama ve kurulumunu yaparak eşyalarınızı eksiksiz ve zahmetsiz olarak taşıyıp yerleştiriyoruz. Gümüşhane Avcıoğlu Nakliye firması olarak siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetten gurur duyuyoruz ve hiç gocunmadan işimizi en güzel en hatasız şekilde yapmaya çalışıyoruz.


 • 18 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  sanayi sitesi KARS/KARS MERKEZ
  Kars Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak, Nakliyat sektöründe verdiğimiz hizmetin en başından sonuna kadar kaliteli bir hizmet için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çaba göstermekteyiz. Sizinle iletişime geçtiğimiz zaman verdiğimiz sözler doğrultusunda söylediğimiz eleman sayısıyla birlikte, söylediğimiz fiyat dahilinde ve söylediğimiz zamanda evinizde bulunmaktayız. Tecrübeli elemanlarımız sayesinde eşyalarınızın hepsini teker teker sağlam bir şekilde ambalajlama işlemini yapmaktayız. Ambalajlanan eşyalarınızı birer birer sistemli bir şekilde kamyonlarımıza yükleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ulaşım sırasında teknolojinden faydalanarak yol çalışmasını olmayan yollardan, trafik yoğunluğunun en az olduğu güzergahları seçerek yeni adreslerinize eşyalarınızı hızlı bir şekilde götürmekteyiz. Yeni adresinize ulaştığımız zaman yine tecrübeli elemanlarımız sayesinde eşyalarınızı ambalajlarından teker teker çıkartarak yeni evlerinize taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yeni evlerinize taşınan eşyalarınızın sizin isteklerinize göre evinize yerleşme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu aşamaları göz önünde bulundurduğumuz zaman nakliyat sektöründe ki en sağlam çalışan şirketin Kars Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olduğu aşikar bir şekilde ortadır.

 • 18 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  sanayi sitesi KASTAMONU/KASTAMONU MERKEZ
  Kastamonu Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Sektörü olarak Nakliyat sektöründe hizmet verirken her türlü imkanı şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız. Her türlü taşıma araç ve gereçleri olsun, son model ulaşım araçlarımız olsun, ambalajlama (paketleme) araç gereçlerimiz olsun şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız. Ayrıca nakliyat hizmeti vermek için evlerinize gelirken yanlarımızda marangoz, araba ustası ve elektrik ustası getirmekteyiz. Nakliyat sırasında her türlü oluşacak bir hasara anında müdahale ederek o hasarı anında gidermekteyiz. Ayrıca profesyonel ve tecrübeli elemanlar sayesinde sunduğumuz hizmetin çok dikkatli ve özenle yapılması konusunda elimizden gelenin her zaman fazlasını yapmakta ve bu sayede sunduğunuz hizmetin en hızlı şekilde yapılmasını sağlamaktayız. Tüm bu özellikler sayesinde siz müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız ki bu bizim için en önemlisidir. Siz müşterilerimizin eşyalarını yeni adreslerine sağ sağlim, en ufak bir hasar meydana gelmeden ulaştırmak bizim için en önemlisidir. Bu yüzden nakliye işlemi sırasında sizlerin düşünceleri, istekleri ve tavsiyeleri her zaman bizin için ilk uygulanacak adım olmaktadır. Bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuz zaman nakliyat konusunda tek doğru adresin Kastamonu Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olduğu aşikardır.

Devamı devamı
FİRMANI TANIT
Firmanızı ekleyebilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için tıklayınız.
İş örneği paylaşabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için tıklayınız.
 • Ağrı evden eve nakliyat Anarlar Anarlar Anarlar burdur evden eve taşıma hakkari evden eve kastamonu taşımacılık ordu evden eve maviler muş taşımacılık maviler şırnak nakliyat Maviler tokat nakliyat nakliye tahtası burada yer alın denememmmmmmmmmm Iğdır evden eve zonguldak evden eve Yenimahalle bölgesindeki nakliyeciniz Sizin yeriniz burası
 • Merkez nakliyat

  Şahinler nakliyat

   

  Aliexpress evden eve nakliyat

  maviler nakliyat whatsapp destek hattı

   


   Yukarıda yer alan evden eve nakliyat firmaları, Türkiye geneli çok sayıda şube ve çok geniş bir evden eve ağına sahip firmalardır. Bu firmalar; ev taşıma sektöründe çok az şikayet, genelde iyi yorumlar alan kaliteli firmalardır. Özellikle şehirler arası ev eşyası taşıma işlerinizde sizlere önerebileceğimiz Türkiye'nin sektörel bazda en iyi firmalarıdır. Başta

  Ankara evden eve nakliyat

  olmak üzere tüm bölgelerimize ev eşyası taşıma hizmetini büyük bir titizlikle yaan firmalardır.

   

   

  Evden eve nakliyat sektör olarak firma kalitelerinin minimum seviyede olduğu bir sektördür. Dolayısıyla müşterinin de nakliyecinin memnun olmadığı bir sektör haline gelmiştir. Ekibimiz bu sektöre bir düzen getirmek için yola çıktı ve bu yolsa sürekli ilerlemektedir. Tek bir amaç var evden eve nakliyat sektörünü gerçek anlamda bir sektör haline getirmek.

loading...
İşleminiz sürüyor , lütfen bekleyin...