• Çankaya Protaş Evden Eve Nakliyat
  23 Ekim 2019
  4,8
  (4)
  Sinan caddesi Yetkin Sok. 1/a Dikmen ANKARA/ÇANKAYA

  1-    Ankara Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak, nakliye hizmetini verirken kaliteyi, tecrübeyi ve profesyonelliği gözeten önemli şirketler arasında yer almaktayız. Nakliye sektöründe hizmet verebilmek göründüğünden çok daha zor bir iştir. Çünkü nakliye hizmeti verebilmek için çok büyük özelliklere ve çok büyük tecrübeye sahip olmak gerekmektedir. Bu özelliklere sahip olabilmek için çok büyük çalışmalar, çok büyük bir ekip anlayışı ve çok fazla tecrübe gereklidir. Bu tecrübeye sahip olabilmek için ise yıllarca bu sektörde hizmet vermek gerekmektedir. Nakliye hizmeti öyle bir sektördür ki tek bir hizmetinizden sonra bile müşteri bulamayabilirsiniz. Aynı zamanda tek hizmetten sonra bile müşteri kitleniz çok fazla artabilir. Çünkü artık eskisi gibi birkaç eleman ve eski bir kamyonet yardımıyla nakliye hizmeti vermek hiç sağlıklı değildir. Çünkü artık müşterilerimiz bilinçli ve piyasanın farkında. Müşteri şirketlerden teknolojik araç ve gereçler aynı zamanda tecrübe talep etmektedir. Çünkü herkes için güncel hayatta en çok işine yarayan eşyaları çok önemli konumdadır. Bu eşyaların başına en ufak bir şey gelsin istemiyor. Bizde bunun farkında olduğumuz için müşterilerimize güven sağlamak açısından müşterilerimizle aramızda nakliye hizmet sözleşme imzalamaktayız. Bu sözleşme tamamen müşterilerimizi güvence altına almak amacıyla yapılan bir sözleşmedir. Bu sözleme ile müşterilerimizin tüm eşyalarının fiyatları ortak belirlenmek kaydıyla teker teker şirketimiz tarafından sigorta altına alınma işlemi yapılmaktadır. Bu sayede nakliye hizmeti sırasında eşyaların başına gelebilecek en ufak bir hasarda dahi oluşabilecek maddi zararların şirketimiz tarafından siz müşterilerimize ödeneceğini imza altına almış oluyoruz. Bu sayede müşterilerimizin içleri çok rahat ediyor. Ankara Nakliye Şirketi olarak bu özellik müşterilerimizi şirketimize çeken en büyük özelliklerden birisi olarak yerini almaktadır. Aslında bakıldığı zaman müşterilerin nakliye şirketlerinden talep ettiği en büyük özellik güven duygusunu en üst seviyelerde yaşayabilme duygusudur. Bu özelliklere bakıldığı zaman nakliye sektöründe hizmete ihtiyacınız var ise eğer en doğru adresin Ankara Nakliyat Şirketi olduğu konusunda en ufak bir şüphe duymayacaksınız. Eğer şirketimizden nakliye hizmeti alırsanız kesinlikle mutlu olacak ve tüm çevrenize önereceksiniz.


 • Çankaya Protaş Evden Eve Nakliyat
  17 Temmuz 2019
  4,8
  (4)
  Sinan caddesi Yetkin Sok. 1/a Dikmen ANKARA/ÇANKAYA

  Çankaya evden eve nakliyat, Çankaya nakliyat hizmeti verirken her şeyden önce en önemli iletişim aşamasıdır. Çünkü alınacak hizmetin tüm şartları, tüm gerekçeleri bu iletişim aşamasında belirlenmek suretiyle müşterilerimizle anlaşmaya sağlanmaktadır. Bu yüzden iletişim aşamasında kaliteli sağlamak için profesyonel santral elemanları bulundurmaktayız. Bu santral elemanlarına sürekli olarak diksiyon dersleri, nakliyat hizmeti konusunda eğitimler vermekteyiz. Şirketimizin tüm özelliklerini en ince ayrıntısına kadar bilmeleri konusunda eğitimler seminerler düzenlemekteyiz. Çünkü iletişim aşamasında, nakliyat hizmeti sırasında kaç personel ile çalışılacak, ulaşım araçları hakkında her türlü bilgi, şirketimiz bünyesinde çalışan şoförlerimiz hakkında bilgi, eşyaların taşınma aşamasında kullanılacak araç ve gereçler, sunulan hizmetin fiyatı konusunda her türlü bilgi bu ilk aşama olan iletişim aşamasında konuluşulmakta ve öğrenilmektedir. Tüm bu özelliklerde müşterilerimizin karar vermesine yardımcı olmaktadır. Çünkü her insan alacağı hizmetin tüm özelliklerini bilmek ister. Çünkü Çankaya nakliyat hizmeti çok önemli bir hizmettir. Ve biz Çankara Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak bu iletişim aşamasında konuşulan her konuya sadık kalma sözünü veriyoruz. Kaç tane eleman konuşulduysa o kadar elemanla nakliye yapılacak adrese geliyoruz. Hangi araç konuşulduysa mutlaka o araçla geliyoruz. Ve ayrıca tüm eşyalarınızı nakliye hizmeti başladığı andan itibaren sigorta altına alıyoruz. Şirketimiz tarafından gelebilecek en ufak bir hasar dahi şirketimiz tarafından maddi olarak karşılanıyor. Sizin eşyalarınızın güvenliği tamamen şirketimiz tarafından sağlanıyor. Böylece müşterilerimizin kesinlikle en ufak bir şüphesi, korkusu kalmıyor. Nakliyat hizmeti tamamen sorumluluk ve güven isteyen bir hizmettir. Çünkü siz müşterilerimiz gündelik hayatınızda sizlere en çok yardımcı olan eşyalarınızı bizlere emanet ediyorsunuz. Onlara gelebilecek en ufak hasar dahi gündelik hayatınızı aksatabilir. Bunun bilincinde olarak bu eşyalarınıza tabir yerindeyse gözümüz gibi bakıyoruz. Tabi bunu yapmak içinde kaliteli bir hizmet gerekmektedir. Ankara Nakliyat Şirketi olarak da yıllardan beri hizmet kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet vermeye devam ediyoruz.  Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurduğunuz zaman nakliyat konusunda hizmete ihtiyacınız olduğunuz da en önemli ve en doğru adresin bizim şirketimiz olduğunu çok iyi anlayacaksınız. Aldınız hizmet sonrasında yüzünüz gülsün istiyorsanız bizi seçin.


 • Boğaziçi Türkiye Geneli Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  28 Haziran 2019
  4,4
  (36)
  Sanayi sitesi oto yedek parça yanı BAYBURT/BAYBURT MERKEZ

  1-     Bayburt Nakliye Şirketi olarak verdiğimiz nakliye hizmetinin ne kadar önemli bir sektör olduğunun fazlasıyla farkındayız. Çünkü nakliye hizmeti müşterilerimiz her daim ihtiyaç duydukları hizmetler arasında yer almaktadır. Çünkü günümüzde taşınma işlemi çok fazlasıyla meydana gelmektedir. Tağini çıkan memurlar olsun, şehir değiştiren çalışanlar olsun, okul kazanan öğrenciler olsun sürekli bu hizmete ihtiyaç duymaktadırlar. Bu şekilde fazla istek gören bir hizmet sunuyorsanız eğer sunduğunuz hizmetin kaliteli olması için gerekli olan tüm kaliteyi ve tecrübeyi sağlamanız gerekmektedir. Çünkü siz müşterilerimizin her daim hayatlarının büyük bir bölümünü oluşturan o çok önemli eşyalarını taşıma işlemini yapmaktayız. Bu yüzden o eşyalar sizler için çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu eşyaları en güvenilir şekilde hiçbir zarar görmeden taşımak bu sektörde en önemli olan noktadır. İşte bu yüzden bu eşyaların zarar görmemesi için çok büyük özelliklere sahip olan şirketler her zaman bir adım öndedir. Bayburt Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak bunun farkında olduğumuz için öncelikle tüm eşyalarınızı şirketimiz bünyesinde sigorta altına almaktayız. Nakliye hizmeti esnasın da eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü hasar ve zararları şirketimiz bünyesinde maddi olarak karşılama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede siz müşterilerimizin güvenlerini kazanmaktayız. Bunun dışında tüm eşyalarınızı eski zamanlarda olduğu gibi çıplak bir şekilde araçlarımıza yerleştirme işlemini gerçekleştirmiyoruz. Tüm eşyalarınızı teker teker birer birer koruma altına alıyoruz. Bu koruma altına almak dediğimiz işlem şu şekilde oluşuyor; tüm eşyalarınızı paketleme, ambalajlama ve kutulama işlemlerinden geçiriyoruz. Bu sayede dışarıdan gelebilecek her türlü darbelere karşı koruma altında oluyorlar. Bunun dışında ulaşım araçlarımızın eşyalarınızı yerleştirdiğimiz bölümlerinin iç kısımlarını yumuşak zeminlerle ve yumuşak kartonlarla dizayn ediyoruz. Bu sayede ulaşım aşamasında hiçbir sarsıntı da alınacak darbe eşyalarınıza zarar vermiyor. Yine eşyalarınızı taşıma aşamasında kaliteli ve her türlü periyodik bakımı zamanında yapılmış olan asansörler kullanıyoruz. Bu sayede binalardan indirip çıkarırken her hangi bir duvara çarpma riskini filan ortadan kaldırmış oluyoruz. Bayburt Nakliyat Şirketi bu özellikleriyle her zaman bir adım önde bulunmakta ve hizmet verdiği tüm müşterilerini mutlu etmektedir. 


 • Boğaziçi Türkiye Geneli Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  28 Haziran 2019
  4,4
  (36)
  Sanayi sitesi oto yedek parça yanı ŞIRNAK/ŞIRNAK MERKEZ

  Şırnak Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak sizlere çok kaliteli, güvenilir ve hızlı bir hizmet sunuyoruz. Bu hizmetin aşamalarını anlatmak gerekirse eğer; öncelikle iletişim aşamasında sizlere her türlü bilgiyi veriyoruz. Hizmet sunacağımız adrese kaç elemanla geleceğimizi, ulaşım aşamasında kullanacağımız araç hakkında ki bilgileri, hizmetin fiyatını, eşyaları taşıma aşamasında kullanacağımız araç ve gereçleri, ulaşım aracımızı kullanacak olan şoförümüz hakkında ki bilgileri veriyoruz. Daha sonra bu iletişim aşamasında konuşulan tüm konulara sadık kalmak kaydıyla adresinize konuşulan ulaşım araçları ve konuşulan eleman sayısıyla geliyoruz. İlk olarak tüm eşyalarınızı teker teker ambalajlıyoruz. Daha sonra bu ambalajlanan eşyalarınızın paketleme işlemlerini yapıyoruz. Son olarak tüm eşyalarınızın kutulama işlemlerini yaparak son derece güvenilir hale geliyoruz. Daha sonra, tecrübeli elemanlarımız ve son derece kaliteli asansörlerimiz sayesinde tüm eşyalarınızı ulaşım araçlarımızın yanına indirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tente iç kısımları tamamen yumuşak zemin ve kartonlarla kaplanmış olan kamyonlarımıza birer birer sistemli bir şekilde yerleştirme işlemlerini yapıyoruz. Büyük eşyalarınız var ise eğer en ufak bir endişe yaşamayın çünkü ulaşım araçlarımızın tente kısımlarının dört tarafı da açılabilir şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede hangi büyüklükte olursa olsun tüm eşyalarınızı en ufak bir sorun yaşamadan yerleştirme işlemlerini yapıyoruz. Daha sonra navigasyon sistemi ile yol çalışması olmayan, en kısa ve en güvenilir güzergahı tespit ediyoruz. Profesyonel şoförümüz sayesinde yeni adresinize ulaşımı sağlıyoruz. Yeni adresinize ulaştığımız zaman kutulanmış tüm eşyalarınızı aracımızdan indirme işlemini gerçekleştiriyoruz. Daha sonra yine tecrübeli elemanlarımız ve asansörlerimiz sayesinde yeni adreslerinize çıkarma işlemlerini yapmaktayız. Daha sonra kutulanan, paketlenen ve ambalajlanan eşyalarınızı tüm bu paketlerinden çıkarma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Daha sonra Şırnak Nakliye Şirketi olarak tüm eşyalarınızı sizin istediğiniz üzerine yeni adresinize sistemli bir şekilde yerleştirme işlemlerini yapıyoruz. En ufak bir sorun yaşanmadan nakliye hizmetini bu şekilde bitiriyoruz. Tüm bu aşamalara baktığınız zaman en ufak bir sorun yaşamadan, sıkıntıya strese girmeden nakliye hizmeti almak istiyorsanız en doğru adresiniz en doğru adres Şırnak Nakliyat Şirketidir


 • Boğaziçi Türkiye Geneli Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  28 Haziran 2019
  4,4
  (36)
  Sanayi sitesi oto yedek parça yanı BOLU/BOLU MERKEZ

  1-    Bolu Nakliyat Şirketi olarak tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Bu ilçeler haricinde müşterilerimizin istekleri olduğu  takdirde yurt genelinde ki tüm illerimize de hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmeti en iyi şekilde müşterilerimize aktarabilmek, müşterilerimizi en iyi şekilde bilgilendirebilmek adına profesyonel ve bilgili iletişim personelleri yani kaliteli santral elemanları çalıştırmaktayız. Bu elemanları işe alırken diksiyon derslerinden ve nakliye konusunda eğitimlerden geçirmekteyiz. Çünkü iletişim aşaması nakliye sektöründe ki ilk aşama ve önemli bir aşamadır. Çünkü müşterilerimiz alacağı hizmet konusunda her türlü bilgiyi bu aşamada öğrenebilmektedirler. Hizmet sırasında kaç personel ile hizmet verileceği, ulaşım aşamasında kullanılacak olan araçlarımız hakkında ki tüm bilgiyi, vereceğimiz olan hizmetin maddi olarak bedelini bu aşamada öğrenecekler. Ve bizimde bu alanda çalışacak olan personellerimizin kesinlikle bilgili ve tecrübeli olması gerekmektedir. Ve bu aşamada anlaşıldığı zaman her türlü verilen bilgiye sadık kalmak şartıyla hizmetimizi siz müşterilerimize sorunsuz olarak sunmaktayız. Yeni adreslerinize taşıyacağımız eşyalarınızı yeni evlerinize, yeni bürolarınıza sizin tarif ettiğiniz şekilde yerleştirme işlemini de büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Yani siz taşındığınız zaman yeni evlerinize de eşyalarınızı yerleştirme derdinden kurtulmuş olmaktasınız. Bu da şirketimiz büyük özelliklerinden biri olarak ayrıcalığını korumaktadır. Tüm bu özelliklere baktığınız zaman yıllar önce verilen nakliye hizmetiyle Bolu Evden Eve Nakliyat Şirketinin verdiği nakliye hizmetinin ne kadar farklı olduğunu, ne kadar gelişme gösterdiğini gözlerinizle göreceksiniz. Bolu Nakliye Şirketi olarak diğer tüm şirketlerden farklı özelliklerimiz olması konusunda çok büyük çabalar sarf ediyoruz. Bu özelliklerimizin günden güne artacağını da siz müşterilerimize garantisini veriyoruz. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki nakliyat sektöründe hizmet vermek çok önemli bir iştir. Çünkü siz müşterilerimiz gündelik hayatta sürekli kullandığınız, hayatımızın büyük bir bölümünü kapsayan o çok önemli eşyalarınızı bizlere emanet ediyorsunuz. Bizde onların güvenliğini en iyi şekilde sağlamak zorundayız. Bu düşünceyi, bu özellikleri göz önünde bulundurduğunuz zaman nakliyat sektöründe hizmete ihtiyacınız var ise geleceğiniz en doğru ve en kaliteli adresin şirketimiz olduğundan hiçbir şüpheniz olmayacağını biliyoruz.


Devamı devamı
FİRMANI TANIT
Firmanızı ekleyebilmek için firma girişi yapmanız gerekmektedir. Firma girişi yapmak için tıklayınız.
İş örneği paylaşabilmek için firma girişi yapmanız gerekmektedir. Firma girişi yapmak için tıklayınız.

Evden Eve Nakliyat İçin Bekleyen Teklifler

 • 16 Kasım 2019 09:00
  icon2KİLİSicon33+1 Evicon2KİLİS

  0 teklif Teklif Ver
 • İki Ay İçinde
  icon2Iğdıricon3Parça eşyaicon2SAMSUN

  0 teklif Teklif Ver
 • 16 Kasım 2019 09:00
  icon2ANKARAicon33+1 Evicon2ANKARA

  1 teklif Teklif Ver
 • 13 Kasım 2019 02:00
  icon2ELAZIĞicon31+1 Evicon2ELAZIĞ

  Eski ev uygun ama yeni evin apt koridoru dar gibi Bi oturma gurubu yatak odası Çamaşır bulaşık makinası buzdolabı tv

  0 teklif Teklif Ver
 • 13 Kasım 2019 01:00
  icon2ELAZIĞicon31+1 Evicon2ELAZIĞ

  0 teklif Teklif Ver

 

loading...
İşleminiz sürüyor
lütfen bekleyin.