Ev Taşıma | Ev Eşyası Taşıyan Nakliye Şirketleri

Teklif Al Boş Araç Bul
 • 30 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  sanayi sitesi Ev Taşıma/Ankara
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası tüm bölgelerimizde evlerinizi en kaliteli, en hızlı ve en tecrübeli şekilde sorunsuz olarak taşımaktayız. Eşyalarınız güncel hayatta en önemli varlıklarınızdır bunu çok iyi biliyoruz. O yüzden nakliyat hizmetini verirken bu eşyalarınıza gözümüz gibi bakarak en ufak bir zarar gelmesini engelleyecek tüm özellikleri bünyemizde bulundurmaktayız. Tecrübeli elemanlarımız sayesinde tüm eşyalarınızı teker teker ambalajlama, paketleme ve kutulama işlemlerini büyük bir hassasiyet içerisinde yapmaktayız. Sizin istekleriniz üzerine hassas olan eşyalarınızı daha bi özenle ve iki üç kat olmak üzere daha sıkı bir şekilde paketleme işlemini yapmaktayız. Daha sonra hem halatlı asansörlerimizi kullanarak hem de tecrübeli elemanlarımız sayesinde teker teker son model araçlarımıza yükleme işlemini yapmaktayız. Ayrıca araçlarımızı kullanacak şoförlerimizin profesyonel ve uzun yol şoförü olmaları bizim için çok önemli özellikler arasında yer almaktadır. Şoförlerimizin tecrübeli olmaları eşyalarınızı en az sarsıntı ile yeni adreslerine taşımlarını sağlamaktadır. Tüm bunları göz önünde bulundurursak nakliyat sektöründe ki tek adres Ev Taşıma Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketidir.

 • 21 Nisan 2018
  Metro Şehirler Arası Nakliyat
  Özevler mahallesi 941 sokak No: 12/C Demetevler Ev Taşıma/Ankara
  Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  3+1
  Paketleme BilgileriA-Z ye tüm paketleme firmamız yaptı
  Nereden3+1
  3.kat Bina merdiveni
  NereyeBursa karacabey3.kat Bina merdiveni

 • 21 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  sanayi sitesi Ev Taşıma/Ankara
  Ev Taşıma Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak verdiğimiz hizmeti ülkemiz genelinde şehirler arası ve şehir içi olarak her bölgemize sunmaktayız. Büyük küçük tüm evlerinizi yeni adreslerinize taşımaktayız. Her türlü eşyanızı ayırdım yapmadan, tentelerinin dört bir yanı açılabilir kamyonlarımız sayesinde a dan z ye tüm eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabilme özelliğine sahibiz. Beyaz eşyalarınıza karşı büyük bir hassasiyet içerisinde koruma altına alma çalışmaları yapmaktayız. Çizilebilecek, kırılabilecek hassas eşyalarınıza ayrı bir önem göstermekteyiz. Ayrıca tüm eşyalarınızı teker teker sigorta altına alarak sigorta belgelerinizi siz müşterilerimize teslim etmekteyiz. Ayrıca tüm aşamalarımız da teknolojiyi kullanarak sunduğumuz hizmetin çok daha sağlam olması noktasında ayrıcalıklı bir hizmet vermekteyiz. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuz zaman Nakliyat sektöründe hizmet veren şirketlere nazaran çok daha güvenilir bir konumda yer aldığımız çok açık ve nettir. Bu sebeplerden dolayı nakliyat sektöründe hizmete ihtiyacınız varsa tek ve en doğru adres Ev Taşıma Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketidir.

 • Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  4+1 ev eşyası
  Paketleme BilgileriToplamayı müşterimiz yaptı.
  Nereden4+1 ev eşyası
  5.kat Nakliye asansörü
  NereyeMerkez/ DİYARBAKIR 2.kat Bina merdiveni

 • Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  3+1 ev eşyası
  Paketleme BilgileriToplamayı ekibimiz yaptı.
  Nereden3+1 ev eşyası
  Zemin kat Bina merdiveni
  NereyeMerkez/ DİYARBAKIR 6.kat Nakliye asansörü

 • 14 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  Zorlu Plaza Avcılar , Ambarlı, 34310 Ev Taşıma/Diyarbakır
  Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  3+1 ev eşyası
  Paketleme Bilgilerifirmamız paketlemeyi yaptı
  Nereden3+1 ev eşyası
  Erzurum 4. kattan bina merdiveni
  NereyeDiyarbakır 6. kata Nakliye asansörüyle

 • 12 Nisan 2018
  Avcıoğlu Ev Taşıma 0544 432 29 04
  Zorlu Plaza Avcılar , Ambarlı, 34310 Ev Taşıma/Ankara
  Ev taşıma şirketimizle sorunsuz ve kaliteli bir taşınma deneyimi yaşamak için firma çalışanlarımıza ulaşın. Her güzergaha ev eşyalarınızı dilediğiniz zaman taşıyabilecek taşımacılık alt yapımız vardır. Elemanlarımızın hepsi ev taşıma işinde oldukça deneyim kazanmış profesyonel kişilerdir. Her eşyanın özel ve kolay taşıma yöntemini keşfeden çalışanlarımız sayesinde eşyalarınızın hepsi çizilmeden, kırılmadan taşınır. Ayrıca taşıma sonunda tüm eşyalarınızı zevkinize göre evinize döşüyor, tüm mobilyalarınızı kuruyoruz. Taşıma ücreti ise sizden en son talep edeceğimiz konu oluyor.

Devamı devamı
FİRMANI TANIT
Firmanızı ekleyebilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için tıklayınız.
İş örneği paylaşabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için tıklayınız.
loading...
İşleminiz sürüyor , lütfen bekleyin...