Aydın Nakliyat | Ev Taşıma Hizmetleri

Teklif Al Boş Araç Bul
 • 07 Mayıs 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  AYDIN NAKLİYAT/Merkez

  Avcıoğlu Aydın Nakliyat Evden Eve Taşıma firması olarak taşımacılık sektöründe aranan firmaların başında gelir. Nakliyatçılıkta aranan özelliklerden olan kusursuzluk, güven ve tecrübe firmamızın temel prensiplerinin başında gelir. Firmamız müşterilerimizin memnuniyetini kendine ilke edinmiş, güvenilir çalışanlarıyla eşyalarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde kapıdan kapıya teslim olarak gerçekleştirmektedir. Firmamızın güvenilirliği tecrübesiyle doğru orantılıdır. Eğer sizde güvenilir ve mükemmelliyetçi bir firma bulmakta zorlanıyorsanız gösterilecek tek adres Avcıoğlu Nakliyattır.Firmamızı denedikten sonra uzman kadromuzun tecrübesinden, kusursuzluğundan ve eşyalarınıza götermiş oldukları hassasiyetten memnun kalarak bundan sonraki taşınmanızda hiç düşünmeden bizi seçecek ve yakın çevrelerinize bizleri önerebileceksiz. Firmamız müşteri beklentilerini her zaman memnuniyete çevirmiş ve kalite seviyesini her zaman için en üst seviyede tutarak aranan firma özelliğini devam ettirmiştir.


 • 30 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  sanayi sitesi AYDIN NAKLİYAT/Merkez
  Aydın Nakliyat olarak bu sektörde hizmet veren şirketler arasında en tecrübeli, yıllardan beri hizmet veren nadir şirketler arasında yer almaktayız. Nakliyat sektöründe kaliteli hizmet verebilmek için birçok konuda iyi özellikleriniz olmak zorundadır. Nakliyat hizmetinin en başı olan iletişim aşamasında, doğru ve kaliteli bir iletişim sağlayabilmek için diksiyon dersi almış, nakliyat hizmeti konusunda gerekli eğitimleri almış, tecrübeli santral elemanları çalıştırarak müşterilerimizin her türlü ön bilgiyi, akıllarında ki tüm soruları doğru ve eksiksiz bir şekilde cevaplama işlemini yapmaktayız. Daha sonra iletişim aşamasında konuşulan tarihte, konuşulan işçi sayısıyla ve konuşulan fiyata tabii kalarak adresinize gelmekteyiz. Nakliyat hizmetini sunmak üzere adreslerinize gelirken yanımızda marangoz ustası, elektrik ustası getirmekteyiz. Nakliyat hizmeti sırasında oluşabilecek en ufak bir sıkıntıya anında müdahale edebilmekteyiz. Nakliyat hizmetini gerçekleştireceğimiz araçlarımızın son model olması, periyodik bakımlarının zamanında yapılmış olması, lastik bakımlarının yapılmış olması, mevsimlik bakımlarının yapılmış olması bizim için çok önemlidir. Ayrıca araçlarımızın tente kısımlarının açılabilir olması, çelik kasalara sahip olması, tente iç kısımlarının yumuşak zeminlerle döşenmiş olması eşyalarınıza zarar getirmemek için önemli bir özelliktir. Tüm bunları göz önünde bulundurursak Aydın Nakliyat bu sektörde en güvenilir şirkettir.

 • 21 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  sanayi sitesi AYDIN NAKLİYAT/Merkez
  Aydın Nakliyat olarak tüm ev ve iş yerlerinizde bulunan eşyalarınızı gözünüz kapalı bize emanet edebilirsiniz. Çünkü biz nakliyat hizmeti verirken her aşama çok fazla dikkatli ve hassasiyetli bir hizmet sunmaktayız. Ulaşım araçlarımız son derece konforlu, kullanışlı, son model, periyodik bakımları yapılmış, mevsimlik bakımları yapılmış, lastik bakımları yapılmış, içerisinde navigasyon sistemi bulunan araçlar (kamyon, kamyonet ve tır) kullanmaktayız. Bu araçlarımızı kullanacak olan şoförlerimizin de son derece usta şoför ve profesyonel olmaları konusunda haddinden fazla hassasiyet göstermekteyiz. Ayrıca tüm teknolojiyi kullanarak eşyalarınızı çok hızlı ve dikkatli bir şekilde nakliyat sektöründe hizmetini sağlamaktayız. Tüm personellerimizin yıllardan beri bu sektörde hizmet vermiş personeller olması da bizim için ayrıcalıklı noktalardan biridir. Tüm eşyalarınızı teker teker bu personellerimiz sayesinde ambalajlama, paketleme ve kutulama işlemlerini yapmaktayız. Bu aşamalar sayesinde eşyalarınızın güvenliğini son derece kaliteli bir şekilde sağlamaktayız. Nakliyat konusunda tek adresiniz Aydın Nakliyet ve Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketidir.

 • 20 Nisan 2018
  Avcıoğlu Evden Eve Nakliyat 0544 432 29 04
  sanayi sitesi AYDIN NAKLİYAT/Merkez
  Aydın nakliyat evden eve hizmet sektöründe gelişime açık olan rakip firmalarına ciddi oranda fark yaratan kurumsal bir firmadır. Firmamızın bünyesinde onlarca son model araç ve taşıma ekipmanı bulundurmaktayız. Siz müşterilerimizin her hangi bir mağduriyete uğramasını engel olmak için işimizi yakından takip edip ve layıkıyla yapıyoruz. Aydın nakliyatın çalışan tüm personeli alanında uzman ve güler yüzlüdür.

 • 20 Nisan 2018
  Metro Şehirler Arası Nakliyat
  Özevler mahallesi 941 sokak No: 12/C Demetevler AYDIN NAKLİYAT/Merkez
  Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  3+1
  Paketleme BilgileriA-Z ye tüm paketleme firmamız yaptı
  Nereden3+1
  2.kat Bina merdiveni
  NereyeVan-Bahçesaray2.kat Bina asansörü

 • Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  1+1 ev eşyası
  Paketleme Bilgileritoplamayı müşterimiz yaptı.
  Nereden1+1 ev eşyası
  1.kat bina merdiveni
  Nereyeçerkeş / çankırı1.kat bina merdiveni

Devamı devamı
FİRMANI TANIT
Firmanızı ekleyebilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için tıklayınız.
İş örneği paylaşabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için tıklayınız.
loading...
İşleminiz sürüyor , lütfen bekleyin...