Ankara Asansör Kiralama Firmaları

Teklif Al Boş Araç Bul
 • ANKARA AS ŞAHİNLER ASANSÖR KİRALAMA VE NAKLİYAT 0312 336 60 77--0538 519 12 58
  ANKARA AS ŞAHİNLER ASANSÖR KİRALAMA VE NAKLİYAT 0312 336 60 77--0538 519 12 58
  ANKARA / YENİMAHALLE

  Ankara ilimizde evden eve nakliyecilere, inşaatçılara, mobilyacılara ve asansörlere ihtiyaç duyan herkese; asansörlerimizi, saatlik, günlük veya aylık kiraya vermekteyiz. Ankara'nın tüm ilçerine ve merkezinde 3 tip asansörümüzle sizlere hizmet vermekteyiz. 

  Özellikle dşarıdan ev eşyası getiren nakliyeci arkadaşlarımıza Şahinler nakliyat ve asansör kiralama olarak hizmet vermekteyiz.

   

  En uygun  Ankara asansör kiralama firmaları ve iletişim bilgileri burada.Ankara ilinde yüksek katlara ev eşyası, mobilya ve inşaat atığı taşıma işleriniz için mobil asansörlerimizi kiralayabilirsiniz. Ankara asansör kiralama diyince akla gelen ilk firma neden biz oluyoruz. Çünkü biz işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

  Sadece ev eşyası taşımak için değil, asansörlerimizi tüm yüklerinizi; inşaat malzemesi, mobilya vb. yüksek katlara taşımak için uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Ankara ilimizde şuan yüzlerce nakliye asansörü mevcuttur.

  Asansörlerimiz son model olup her boy  ve ebat mevcuttur. Örneğin 10. kat veya 24. kat iç,n yada dar yerler için römork asansörler tiplerine sahibiz. Dilediğiniz gibi günlük veya saatlik kiralayabilirsiniz. Özellikle kurumsal inşaat firmalarına uygun fiyata aylık kiralama da yapılır.

  Ayrıca dışarıdan ev eşyası getiren evden eve nakliyat firmalarına da uygun fiyata asansörler kiraya verilir. Örneğin Adana ilinde evden eve nakliyat hizmeti veren bir firmasınız ve Ankara iline ev eşyası getirdiniz. Kendi kiralık nakliye asansörünüzü getirmeniz hem sizin için zahmet hem de müşteriniz için ekstra bir maaliyet olacağı için Ankara ilindeki asansör kiralama firmalarıdan asansör kiralamanız erekecektir. İşte bu noktada sizlere yardımcı olmak için uğraşmaktayiz. Bu sitede yer alan asansör kiralama firmalarından dilediğiniz zaman ve dilediğinz gibi asansörleri kiralayabilirsiniz.

  Ankara Akın asansör kiralama sektöre girdiğinden beri tüm taşımaların en güvenli şekilde sağlanması için gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Örneğin emniyet şeridi çekmeden hiç bir zaman asansörleri kurmamaktadır. Emniyet şeridi çekildikten sonra taşıma bölgesine sadece baretli çalışanları sokmaktadır.

  Ankara asansör kiralama firmalarından asansörleri sadece ev eşyası taşıtmak için değil yüksek katlara çıkabilecek veya inebilecek tüm eşyalarınızı taşıtmak için kiralayabilirsiniz.

   

  Diğer Ankara Asansör Kiralama Firmaları.

   

   Ankara asansör kiralama, Ankara ilinde evden eve nakliyat firmaları aynı zamanda asansör kiralama işlemini de yapmaktadır. İstediğiniz asansör kiralama firmasını dilediğiniz gibi uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Bu firmalara dilediğiniz gibi ulaşabilir dilediğiniz gibi anlaşabilirsin.

   

  Ankara Hancı Asansör Kiralama

   

  Ankara asansör kiralama ve kiralık nakliye asansörlerine ihtiyacınız olduğunda bizlere ulaşabilirsiniz. Yıllardır Ankara'da bu hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz katlara kadar çıkabilecek asansörlerimiz mevcuttur. Ankara kiralık nakliye asansörlerimizi ev elyası veya inşaat işleriniz için uygun fiyatlara haftalık günlük veya aylık olarak kiralayabilirsiniz.

   

  Ankara Sıla Asansör Kiralama

   

  Ankara Altındağda bulunan Sıla asansör kiralama şirketi ile ilgili tüm bilgiler burada. Bu bilgileri sizlere her gün güncel olarak vereceğiz. Ankara Sıla asansör kiralama 18 kata kadar çıkabilen asansörleriyle hizmetinizdedir. Sadece ev eşyası değil yüksek katlara çıkması gereken tüm yükleriniz için Ankara asansör kiralamaya danışabilirsiniz. Uygun fiyatlara asansörleri kiralayabileceğinize emin olabilirsiniz.

   

  Sarı Asansör Kiralama

   

  Anlara sarı asansör kiralama firmasıyla sizin de eşyalarınız yüksek katlara güvenle taşınsın. Ev eşyasını yüksek katlara taşımak için veya inşaat malzemelerini tüm katlara dağıtmak içim tam dilediğiniz makinalardır.

  Başta Ankara merkez olmak üzere tüm ilçelere asansör kiralama hizmeti uygun fiyatlara verilmektedir.

   

   

   Ankara asansör kiralama firmalarıyla sorunsuz bir taşınma yaşayın. Her kata eşyalarınız pratik bir şekilde taşınsın. Taşınırken içiniz rahat olsun çünkü eşyalarınız Ankara asansör kiralama firmalarının elinde.

   

  Ankara Asansör Kiralama Firması Nasıl olmalı.

   

  Ankara asansör kiralama hizmeti veren onlarca firma varken neden mı biz. Çünkü en uygun fiyat en kaliteli taşıma yöntemleri bizde biz istediğiniz işe istediğiniz zaman gelebilecek kaliteden ödün vermeyen kurumsal bir Ankara Asansör Kiralama firmasıyız. 

  Peki nasıl bu kadar iyi olduk, bu işte bu konuma gelmek için ne kadar bekledik, ne kadar zaman harcadık. Bu sorunların cevabı çok basit. Bir sektöre girerseniz ve sonuna kadar mücadele ederseniz, mutlaka kazanırsınız. Bizler de Ankara Asansör Kiralamada böyle geliştik. Yani havadan gelmedi. Tamamen kendi çabamızla bugüne geldik. 

  Artık tüm Ankara'da en yüksek katlara bile rahatlıkla asansör kurabiliyor ve çok iyi hizmet verebiliyoruz. 

  Kısacası başarı asla tesadüf değildir...

   

   

  Ankara Kiralık Asansörler Hakkında Detay

   

  Size Ankara ilinde hizmet veren bir diğer sektör de Ankara asansör kiralamadır. Eşyalarınızı yüksek katlara çok rahtaca taşıyabilecek bu sektör yeni yeni gelişiyor. Daha önce hakkında makaleler yazdık, sektörü yeterince tanıttık. Artık yapacağımız bu sektörün en iyi firmalarını ayıklamak olacaktır. Çok sayıda Ankara asansör kiralama firması görebilirsiniz ama zannettiğiniz gibi hepsi gerçek firma değil. Bazıları kendini firma gibi tanıtıp, sizin işinizi başkasına komisyonla yaptırmaktadı. Bu da demek oluyor ki daha ucuza yapılabilecek bir iş size daha pahalıya mal oluyor. Lütfen buna dikkat edin ve Ankara asansör kiralama firmalarını ararken dikkat edin.

   

   

  Pratik Ankara Asansör Kiralama

   

  En iyi Ankara asansör kirama firmalarının iletişim bilgileri ve asansörleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için sitemize giriş yaptınız. Evet bu sitede gerçekten Ankara asansör kiralama hakkında yeterince bilgi var. Peki nelerdir bu bilgiler. Herşeyden önce Ankara asansör kiralama nedir sorusunu yanıtlayalım. Ankara asansör kiralama; araç üzerinde taşınan ve uygun bina cephesine kurulan, kapı yada pencereden içeriye yük taşımak için icat edilen bir makinedir. Asansörün rayı kamyon ve balkonunuz arasına kurulur, ray üzerinden hareket eden sepet aracılığıyla yük taşınır. Özellikle kurulmasındaki pratiklikten dolayı nakliyeciler tarafından çok tercih edilmiş ve kullanılmıştır. 

  Günümüzde Ankara sokaklarında başta ev eşyası olmak üzere yüksek katlara yük taşınmasında bu makinalar sıkça kullanılmaktadır.

   

   

  Ankara Demir Asansör Kiralama

   

  Ankara asansör kiralama sektöründe hizmet veren Demir asansör kiralama ülkeye asansörlerin ilk giriş yaptığı günden bu güne asansör kiralama hizmeti vermektedir. Ankara ilimizde her nakliyecinin bildiği her terasçının bildiği ve hemen hemen her inşaatçinin bildiği bir asansör firmasıdır. Her kesimin, her sektörün tercih edileni olması için bu firmanın şu farklıkları var:

   

  1.      Kaçıncı kat olursa olsun sabit fiyat verir.

  2.      İş ortasında yada sonun ek ücret istemez.

  3.      Müşteriye acele ettirmez, kimsenin malını riske atmaz.

  4.      Eşya veya yük taşırken işini ciddiye alır.

  5.      Çevre ve iş emniyetini almadan asansör kurmaz.

  6.      Asansörlere hiç bir zaman insan bindirmez.

   

   

   

 • Ankara Asansör Kiralama 0536 735 71 34
  Ankara Asansör Kiralama 0536 735 71 34
  ANKARA / ALTINDAĞ

  Ankara asansör kiralama konusunda dilediğiniz her türlü kiralık nakliye asansörlerine rahatlıkla ulaşabileceğiniz, kaliteli bir platform. Bu firmaların her biri sizin için eşyalarınızı en yüksek katlara çıkarabilecek Ankara asansör kıralamaya sahiptir. Ankara ağaçlı asansör kiralama firması eskiden normal bina asansörlerinin üretim ve tamirini yapan bir firmaydı. Bu alanda firma çoğalınca mobil asansörlere geçti. Günümüzde hala mobil asansör kiralama sektöründe hizmet vermektedir.

  Ankara asansör kiralama ile taşınmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her sektöre giren ve işçi gücüne olan ihtiyacı azaltan makinalar neden evden eve nakliyat sektörüne girmesin dediler ve Ankara asansör kiralamayı icat ettiler.

  Ankara asansör kiralama sadece ev eşyası yada inşaat malzemesi taşımak için kullanılmıyor. Acil durumlarda insan hayatını da kurtarabilir. Düşünsenize bir insan yüksek bir yerde düşmek üzere fazla vakti yok. Olay yerine gelecek itfaiyeyi bekleyene kadar o an orada geçen bir Ankara asansör kiralamadan yardım istemek hiç de mantıksız değil. Dediğimiz gibi bu asansörler bu iş için değil ama acil durumlarda, söz konusu insan hayatıysa neden olmasın.

  Artık kimse merdivenlerde sırtıyla eşya taşımıyor. Kim uğraşacak yükle Ankara asansör kiralama çok çıkarsın.

   Ankara ilinde yükseliyoruz. Nasıl mı tabiki Ankara asansör kiralama sayesinde. Aslında sizi yada kendimizi sadece itibar olarak yükseltiyoruz. Düşünsenize bir eşyanın altında bir insan görmeyeceksiniz. Evet yanlış duymadınız eskiden Ankara binalarına tırmanan sırtında eşya yüzlerce insan görmek mümkündü. Ama artık işleri değiştirdik, insanımıza önem verdik onları eşyaların altından kurtardık. Ankara asansör kiralama geçti artık eşyaların altına ve pratikte en yüksek katlara bile taşıyorlar. 

  Yani sizi mecazen yükselttik ama eşyalarınızı geçek anlamda yükseltiyoruz. Ankara binalarına dayanmış Ankara asansör kiralama firmalarını gördüğünüzde işte budur diyeceksiniz. İnsanlık budur, iş budur...

   

  Firma Ankara'da bu makinaların bakım ve onarımını yaptığı gibi  makinaları inşaatlara yüksek katlara pratik bir şekilde yük taşımak için kiraya da vermektedir.

  Gelişiyoruz, hergün daha da gelişiyoruz. Ankara ilimizde asansör kurulmadık bir bina bırakmayana kadar da gelişmeye devam edeceğiz. Bu yetmez Ankara'ya daha güzel hizmetlerler geleceğiz Ankara'mıza.

   

  Ankara Asansör Kiralama Gelişimi

   

  Ankara asansör kiralama, 10 yıl önce Ankara'nın sokaklarında bir röportaj yapsanız, Ankara asansör kiralama nedir diye. Kimse bir cevap veremez. Ama bugün öylemi, bugün bırakın herkesin bunu bilmesi nerdeyse hemen hemen herkes bu makinelerle taşınmıştır. 

  Peki Ankara asansör kiralama nasıl gelişti. Arkadaşlar bunu anlatırken tamamen halk dilini kullanacağım. Ankara kiralık nakliye asansörlerini geliştiren sadece ve sadece kıskançlık oldu. Birinin bir akrabası alır diğeri bunun ortalama kazancını hesaplar ve derki ' çok para kazanıyor ben de yaparım, benim neyim eksik'. Evet senin aslında çok şeyin eksik. Bir kere ezbercisin, iradesizsin. Kendi başına hiç bir şey yapamazsın. İşte arkadaşlar Ankara Asansör Kiralama böyle gelişti.

  Ankara Asansör kiralama, en iyi Ankara asansör kiralama firma listesini sizlere sunmaya devam ediyoruz.  Bizi tercih edin yüksek kat korkunuz kalmasın, Ankara ilimizde her kata ve her işe göre asansörlerimiz mevcuttur. 

  Dilediğiniz gibi, dilediğiniz kata göre asansörleri en uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Asansörlerimiz inşaat firmaları günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirler. Tabiki kiralama süresi arttıkça fiyat da biraz daha düşmektedir.

  Her işte olduğı gibi sürekli çalıştığımız firmalara daha uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz. Ankara ilimizde bizlerle çalışmak isteyen inşaat firmalarına en uygun fiyatlara hizmet vermeye hazırız. Ankara ilinde asansörler oldukça sık kullanılmaktadır. Hemen hemen her gün Ankara ilinde asansörlere ihtiyaç vardır. Ankara sokaklarında balkonlara dayanan birer nakliye asansörü görmeniz mümkün.

  Sizlere daha önce kurulmuş Ankara asansör kiralama örneklerinden bahsedeceğiz

  Ankara asansör kiralama Ankara ilinde kiralık nakliye asansörlerini dilediğini zaman uygun fiyatlara kiralayin diye sizlere en uygun ve pratik asansör kiralama firmalarını tanıtmaya devam etmekteyiz. Gerçekten artık Ankara'da bu makinelerden çok var. Hemen her semtte kolayca bulabileceğiniz nakliye asansörlerinin kiraları da oldukça uygun.

  Özellikle seksenler ve doksanlarda Ankara çalışanlar bilir, bina asansörleri yük taşımak için küçük ve yasaktı. Yüksek katlara ev eşyası taşımak tam bir işkenceydi. Günümüzde nakliye canavarları dediğimiz asansörler sayesinde bu sorun çözülmüş durumda.

   

 • Ankara Asansör Kiralama Evlilik Programını Taşıdı İşte İzlenimler
  Ankara Asansör Kiralama Evlilik Programını Taşıdı İşte İzlenimler
  ANKARA / KALECİK
  Sömestr tatili için gittiğim Ankara’da asansör kiralama işimizde çalışmayı düşünüyordum ama tatilim boyunca evimizde en çok izlenen program Esra Erol’un yıllardır sunduğu evlilik programı oldu. Tatil boyunca havaların soğuk olması ve hasta olmamdan dolayı evden dışarı pek fazla çıkmadım. Durum böyle olunca annem ve babamın severek ve eğlenerek izlediği programı bende izlemek mecburiyetinde kaldım. Öyle bir program ki bu program sizi kendisine bağımlı yapan ve bir an bile gözünüzü kırpmadan izlemek isteyeceğiniz türden.  Annemin izlerken ki heyecanını görünce ve bir an bile başından ayrılmayışı bana önceki gün yemeğin neden yandığını çok iyi açıkladı. Annem ve babamın programdaki adaylar ve kendi aralarındaki ilişkilere bir magazin yorumcusu edasıyla inceleyip yorumlar yapması beni çok şaşırtmıştı. Günler geçtikçe bende kendimi programın başından ayrılmayan bir halde buldum. Programın başlama saatini takip edip kendimi ona göre ayarlıyordum. Hatta ilgi çekici yorumlar bile yaptığım oldu kişiler hakkında. Ama bir zaman sonra programda yaşanan olaylardan, absürtlüklerden ve suni konuşmalardan dolayı bu program ve kişilerin gerçekliğini sorgulamaya başladım. Ki bence biraz sonra bahsedeceğim şeylerden dolayı herkesin bu sorgulamayı yapmaya ihtiyacı var diye düşünüyorum. Programdaki konuşmalar o kadar saçmaydı ki bir an aklıma bu kişilerin bu cümleleri nasıl kurabildiği üzerine kafa yordum. Bir kişinin  -bu erkek ya da kadın olabilir aynı anda birden fazla kişiyle konuştuğu ve bu konuşmaların da aynı anda gerçekleştiğini düşünürseniz ne kadar tuhaf bir durum olduğu kendini hemen belli ediyor. Bir başka gördüğüm enteresan olayda evlenme teklifi etmek için yüzük alıp sahneye çıkan ve tam evlenme teklifi edeceği sırada “locadan” onların tabiriyle, bir erkeğin çıkıp vicdanım el vermiyor bunu söylemem gerek diyerek evlenme teklifi edilecek kadının bir önceki akşam kendisine “prensim seni seviyorum” diye mesaj atmış olması. Bu olayda benim dikkatimi sadece bu tuhaf diyebileceğim ancak günümüzde normalleşen ya da normalleştirilen konular çekmedi. Bu olayda daha derin toplumsal yozlaşmışlıklar, toplumsal çürümeler mevcut. Daha derine inersek, her toplumsal değişimde göreceğimiz gibi yine burada da ekonomik faktörler yattığını söylemek çok güç değil.  İşte bunlar benim asıl bahsetmek istediğim şeyler. Bunları daha iyi anlamak için belki de şu soruları sormamız gerekir diye düşünüyorum.  
  1.       İnsanlar neden Televizyonlarda gözükmek istiyor? 
   
        (Bazen öyle insanlar programa geliyordu ki değil evlilik herhangi biriyle bir ilişki yaşayabilecek seviyede bile değildi. Örneğin 19 yaşında üniversite hazırlık okuyan bir genç kız kendini evliliğe hazır hissettiğini evlenmek için geldiğini söylemişti. Ancak tek isteği kendini sadece ekran göstermek ve belki de bu yolla bir yerlere gelmek olduğu çok açık ve netti. Eğer üniversite okuma niyetin varsa bu evlenme programında ne işin var diye bir soru sormak geliyor içimden.)
   
  2.       İnsanlar neden aşklarını, evliliklerini ekran önünde yaşamaya başladı?
   
  3.       Bir erkek ya da kadın neden birden fazla kişiyle aynı anda ilişki kurmak amacıyla konuşur?
   
   
   
   
   
  İlk sorudan başlayacak olursak ben söyle bir tez ortaya koyabilirim. Televizyon ya da medya artık herkes tarafından çok kolay ulaşılabilir şeyler haline geldi.  Bir başka kolaylaşan şey ise sıradan ve alt tabaka diyebileceğim ya da ünlü olmayan diye ifade edebileceğimiz insanların Televizyon ya da medya da yer bulmaları. Bu tarz insanlara ekranlarda yer verilmesinin tek sebebi bu insanlardan rating yaratma beklentisidir. Çünkü artık her şey rating oranları üzerinden dönmeye başladı. Bu tarz insanların ekranda yer almak istemesinin tek sebebi ise kendilerine herhangi bir TV ya da başka sosyal mecralarda para kazandırabilecek işlerde çalışmak istemesidir. Ne gibi işlerin yapıldığını merak edenler için şöyle bir örnek vermek istiyorum: Çok ünlü ve yakından tanıdığımız kişilerin sosyal medya da para karşılığı ürün tanıtımı yaptığına şahit olmuşsunuzdur. İşte bu adaylarda böyle bir yol takip ederek para kazanmak istiyorlar. Bunu programı izlerken edindiğim gözlemlerden çıkardım. Şöyle ki evlilik programına katılan herkes kendisine sürekli sosyal medyada bir takipçi yaratma peşinde koşan şeyler yapmaya başlıyor.  Örneğin programda ki adaylar her gün Instagram, Facebook ya da Periscope aracılığı ile canlı yayınlar yapıyorlar. Kendi sosyal medya adreslerini paylaşmak istiyorlar. Bunu yapmalarında yani sosyal medya aracılığıyla para kazanmalarında ne sakınca var ki diye bir soru sorabilirsiniz. Evet, belki görünüşte bir sakınca olmayabilir ancak bunu kendi benliklerine,  karakterlerine, yaşantılarına ters düşecek ya da yaşantılarından ve kültürlerinden çok ayrı bir nokta da gerçekleştirmeleri toplumumuzdaki çürümenin bir açıklaması olabilir. Bu, fakir insanların fakirlikten kurtulmak için her yolun mübah olduğunu ve bu yolda ilerlemenin bir sorun teşkil etmeyeceğini bize göstermesi gibi bir şey. Eğer bir toplumdaki vasıfsız alt kesim bir şeylere özendirilip hiç olamayacakları kişilere bürünürlerse o zaman o toplumun içi çürümeye başlar.  Kişiler kendilerini dev aynasında görür ve yanlış yapma ihtimalleri artar. Tıpkı evlilik programlarına gelip kendini ünlü sanan zavallı insanlar gibi. Birkaç kere ekranda gözüktüğü için kendini bir halt sanır bunlar. Ya da sadece bir şarkısı tutulan ve büyük laflar eden liseli öğrenciler gibi.
   
   
   
  İkinci sorunun cevabı aslında birinci sorudaki temel noktayla tamamen bağlantılıdır. İnsanların aşklarını ya da evliliklerini ekran önünde yaşaması bunu bütün insanlar ile paylaşmasındaki amaç kendilerine gerçek olmayan ama izleyici nezdinde gerçekmiş gibi görünen bir hikâye yazmaları. Hikâyeden kastım Instagram'daki hikâye özelliği değil tabi ki. Burada ki hikâyeden kastım izleyicilerin merak edeceği her hafta izleyip bir sonraki gün ne olacak ya da bir sonraki konuşmalarında neler gerçekleşecek, teklifine evet ya da HAYIR mı diyecek diye takip uyandırıcı atraksiyonlar yapmasıdır. Genelde HAYIR dediklerine şahit oldum. Çünkü niyetleri evlenmek değil. Böyle yaparak kendilerine bir rating yaratmak ve bu ratingi takipçi sayısına dönüştürmek amacı güdüyorlar. Yoksa o ekranda gördüğünüz kavgalar, aşklar hepsi yalan. Bakmayın siz onların gözyaşı döktüğüne.
   
   
   
  Üçüncü sorunun cevabı iki türlü açıklanabilir. Birincisi yine ilk iki soru ile bağlantılı. Adaylar böyle yaparak programda olay çıkarmak ve adlarının ve yüzlerinin daha çok süre ekranda yer almasını sağlamak istiyorlar. Bu tabi onların işine gelecek bir şey ve bunu yapmaktan hiç gocunmuyorlar. İkincisi ise nefis ile açıklanabilir. Eğer bir kadın ya da erkek aynı anda birden fazla kişi ile flört ediyor ise nefsine hâkim olamamıştır diyebiliriz.
   
   
   
  Ben bir vatandaş olarak bu tarz programların ekranda yer almasından hiç haz etmiyorum. Evlilik, yemek, elbise programlarının toplumumuza katacağı olumlu bir şey göremiyorum. Bilakis bu programların varlığı birçok olumsuz sonuç doğuruyor
  Kısacası Ankara asansör kiralamadan buraya geldim.

 • Ankara Asansör Kiralama Fiyatlandırma
  Ankara Asansör Kiralama Fiyatlandırma
  ANKARA / ÇANKAYA

   Ankara asansör kiramalada fiyatlandırma 2 ana başlıkta incelenmektedir. Bunlar ev taşımada fiyatlandırma ve inşaat malzemesi taşımada fiyatlandırmadır.

   

  Ev Taşımada Fiyatlandırma

   

  Ev taşımada Ankara merkezde bir ev için:

  • 9. kata kadar asansör kiralama ücreti 250 TL'DİR.
  • 10. kattan 15. kata kadar bir ev için asansör kiralama ücreti 350 TL'dir.
  • 16. kattan 18. kata kadar ücret 450 TL'dir.
  • 19. kattan 25. kata bir ev eşyası için asansör kiralama ücreti 650 TL'dir. 

  Ayrıca ev eşyası taşımak için bir asansörü günlük (09:00 - 18:00)  olarak kiralamak isterseniz: 9.kata kadar 800 TL, 15. kata kadar 1400 TL, 18. kata kadar 1800 TL ve 25. kata kadar 2400 TL ücreti vardır.

   

  İnşaat Malzemesi Taşımada Fiyatlandırma

   

  Tadilat işlerinde inşaat mazemesi taşımak için ankara asansör kiramaya ihtiyaç duyarsanız bir miktar ücreti gözden çıkarmanız gerekecektir. Peki bu miktar nedir, nasıl hesaplanıyor. Kısman değişkenlik gösterse de genel olarak Ankara içi fiyatlar şöyledir:

  • Saatlik olarak kiralamak isterseniz; ilk saat 200 TL ve sonraki her saat 100 TL olarak ücretlendirilecektir. ( dakika bazında hesap yapılmıyor, 2. saatin 1. dakikası bile olsa 2 saat sayılıyor)
  • Eğer günlük kiralamak isterseniz; 9. kata kadar 900 TL, 15. kata kadar 1400 TL ve 25. Kata kadar ise 200 TL 'dir.

   

   


 • Ankara ŞAH Asansör Kiralama
  Ankara ŞAH Asansör Kiralama
  ANKARA / KEÇİÖREN

  Ankara Şah Asansör Kiralama

   

   Ankara ilinde yıllardır nakliye hizmeti veren Şah taşımacılık firmamız artık tüm taşımacılık hizmetlerini asansörlü olarak yapmaktadır. Tüm, ofis, mobilya ve inşaat malzemesi taşıma işleriniz için asansörlerimizi kiralayabilirsiniz. Başta Ankara keçiören olmak üzere tüm ilçelerde himet veriyoruz. 

  Kurulduğumuz 2012 eylülde sadece 1  adet 37 metre asansörümüz vardı: Ankara'da kiralık asansöre olan ilgi gün gittikçe artınca biz de yatırımlarımızı bu yönde yaptık ve Ankara iline ihitiyacı olduğu kadar asansör aldık. Artık bünyemizde 7 adet asansörle siz değerli Ankaralılara hizmet veriyoruz.

   

  Ankara ilinde ulaşamadığımız kat yoktur. 25. kata kadar asansörlerimiz çıkmaktadır. Asansör kurulma koşullarının geçerli olduğu her balkona, her pencereye asansör kuruyoruz. 

  Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi asansörle taşınacak her iş için Ankara asansör kiralama hizmeti alabilirsiniz. Fakat asansörlerimiz günümüzde en çok ev eşyası taşımak için tercih ediliyor. Bunun temel sebebi; Ankara ilinin yüksek katlı binalardan oluşan bir şehir olmasıdır. 

   

  En Çok Hangi Semtte Asansöre İhtiyaç Var

   

  Ankara'nın hemen hemen her semtinde nakliye asansörlerini kuruyoruz. Ama bazı semtlere daha fazla asanasör gönderiyoruz. Bunun temel sebebi o semtlerde yüksek katlı bina sayısının fazla olması ve bina asansörlerinin bu iş için uygun olmamasıdır. peki bu semtler hangileri. Bu semtleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Mamak
  • Batıkent, Çakırlar
  • Etimesgut, Bağlıca
  • Eryaman
  • Natoyolu
  • Şentepe

 • Asansör Kiralama Sistemi
  Asansör Kiralama Sistemi
  ANKARA / KEÇİÖREN

   Ankara asansör kiralama, bu cümleyi son beş yıldır günlük hayatımızda sık kullanıyoruz. Peki tam olarak nedir bu Ankara asansör kiralama. Sizlere bunu açıklamak için bu yazıyı  ele alıyoruz.  Asansör denilince aklımıza binaların içindeki asansörleri gelir. Evet işte nakliye asansörlerinin çıkış noktası bu bina asansörleridir. Nasıl mı? Yıllar önce ev eşyasının yüksek katlara taşınmasında çekilen zahmeti gözlemleyen mühendisler buna bir çözüm aradılar. Bildiğiniz gibi bina asansörleri yük asansörü oldukları için yük taşınmasına müsait değildi. Dolayısıyla eşya taşınmasına izin vermiyorlardı. İşte şuan Ankara asansör kiralama olarak bildiğimiz asansörler bu sebeple icat edildiler

  Ankara asansör kiralama, Ankara ilindeki taşımalarda içinizde yüksek kat korkusu kalmasın çünkü Ankara asansör kiralama olarak son yıllarda Ankara`da yüksek kat bırakmıyoruz. Asansörlerimizi kullandığınızda tüm katlar sizin için giriş kat seviyesine iniyor. Sadece ev eşyası işin değil tadilat işleriniz için de Ankara Asansör kiralama en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor.

  Ankara asansör kiralama veya Ankara kiralık nakliye asansörleri hakkında detaylı bilgileri sizlere vermeye devam edeceğiz. Bu bilgilerle hayatı sizin için biraz daha kolaylaştırmaya çalışacağız. Tabi aynı zamanda asansör kiralama hakkında yeterli bilgileri de vermeye çalışıyoruz.

  Yıllar önce ev eşyası veya özellikle son bahar aylarında yüksek katlara kömür taşımak, insanlar için büyük bir eziyetti. Belki kömür için başka bir çözüm bulundu ama ev eşyasının çözümü olan  Ankara asansör kiralama veya kiralık evden eve nakliye asansörlerini kiralamak için sitemize girebilirsiniz. Ankara ilimizde yıllardır asansör kiralama hizmeti vermekteyiz bu süreçte üçüncü kattan 24. kata kata asansör kurmuşuzdur hepsinde şüpesiz sağlam sağlıklı kazasız kazasız bir taşma gerçekleştirdik. Eşyasını taşıtan ve taşıyanın memnun olduğu bu taşıma türünde sizlerde faydalanın. Örneğin ev taşıma için yüksek katlar mesela sekizinci kat dokuzuncu kat gibi bir taşımanız olduğu zaman normal fiyat 1000 TL civarıysa asansörlü  taşımada fiyatı 900 TL 800 TL'ye düşmektedir.

   

  Ankara asansör kiralama hakkında detaylı bilgi arıyorsan Sitemize girebilirsiniz.  Peki ankara asansör kiralamanın size faydaları nelerdir. Ev taşımaları, inşaat atığı taşımalarında veya mobilya taşıma işleriniz İçin ihtiyaç duyabilirsiniz. Yukarıda saydığımız işleriniz için kiralayabileceğiniz asansör kiralama pratiktir. hem de ekonomiktir. Ayrıca bütün taşıma işleriniz için yeterince güvenlidir. Örneğin ev taşıma işlerinde eşyalar binanın merdivenlerine sürtünmedeği için çizilme ve kırma riskinden kurtuluyorlar. ev tadilat işlerinizde inşaat atıklarını çevreyi kirletmeden rahatlıkla atabiliyorsun. Yeni aldığınız mobilyalarınız evinize taşınırken; çizilmeden, kırılmadan kolayca evimize ulaşabiliyor. Ankara evden eve nakliyat asansörleri Hakkında detaylı bilgileri sizlere vermeye çalışıyoruz ve buna edeceğiz. 

   

  Asansör kurulumunda dikkat edilmesi gerekenler

  Ankara asansör kiralama, asansörler kurulurken nelere dikkat edilmeli? Güvenli asansör kurulumu için nelere dikkat edilmeli?

  Asansör kurulma şartlarını daha önce sizlere anlatmıştık, bu yazımızda sizlere daha çok teknik bilgiler vereceğiz. Örneğin hayati önem taşıyan eşektrik telleri. Asansörler kurulurken bazen elektrik tellerine yasın yerlerde kurarız. Burada herkesin dikkatinden kaçan bir ayrıntı var ki  elektrikğin size çarpması için illa asansör bomunun illa tele değmesi gerekmiyor. Elektromanyetik alandan dolayı bile size elektrikçarpabilir.

   Ankara asansör kiralama hizmeti hayatımıza girdiğinden beri taşıma işlerimiz kolaylaştı. Yüksek katlara ev ve diğer eşyaları taşımak çocuk oyuncağı haline geldi. Peki bu işi bu kadar basitleştiren makinanın bir tehlikesi yok mu? Kurarken yada toplarken nelere dikkat etmek gerekir? Haydi açıklayalım...

  Her şeyden önce kurulma koşullarını sizlere anlatmıştık. Kurulma işlemi yaparken makinayı en az 80 en fazla 87 derece dikleşmeliyiz. Aksi takdirde makina zarar görebilir. Balkon ya da pencereye kurarken de tekerleri dayayacağımız cam ve demirlere dikkat etmemiz gerekir. Aksi takdirde cam yada demirler dayanamayabilir. Bu hem makının yan yatmasına, bomların yamulmasına hem de üzerindeki eşyaya ve dayadığımız malzemeye zarar verir. 

  Eşyaları yüklerden max 150 kg yüklemeli ve ağırlık merkezini ortaya denk getirmeliyiz. Sağ ve sol kanatlara ağır yükleri koymamaya özen göstermeliyiz. Toplarken havaya çok dikkat etmeliyiz. Özellikle rüzgarlı havalarda toplarken çok dikkat etmeliyiz. Çünkü rüzgar her an devirebilir. Bunu balkondan sağlı sollu iki kişi iple tutarak dengeyi sağlamalı.

   

  Ankara asansör kiralama kurulurken kızak kısmı yerden çok fazla yüksek kalacak (50 cmden fazla) kurulmamalı.  Bu hem asansörün bomuna zarar verir hem de çalışrken sepete ve tekerlerine zarar verir. Ayrıca devrilme tehlikesine oldukça artırır. Eğer olur da açıdan dolayı asansörü devirirseniz bu tam olarak sizin suçunuz olur. Bundan dolayı Ankara asansör kiralamayı çok açılı yerlere kurmayın.

   

  Ankara Asansör Kiralama Firmaları

   

  Ankara asansör kiralama; Ankara ilinde yüksek katlara yük ve eşya taşımak için Alman sanayisince icat edilmiş makinelerdir. Temel çalışma prensibi hidrolik basıncı ve bunu destekleyen elektronik kısmıdır. İç içe geçmiş bumlar halat yardımıyla dilediğiniz kata uzanabilmektedir ve bu halat bir hidromotora bağlıdır. İç içe olan bumların iç kısmı raylıdır ve sepet dediğimiz yükün taşındığı parça burada hareket eder. Sepet de bum gibi halat ve hidromotorla çalışmaktadır. Ankara ilinde son on yıldır yüksek katlara ev eşyası ve diğer yükler bu şekilde taşınmaktadı.

  Katınız mı yüksek, eşyanız mı çok bu sadece sizin için zordur. Bizim için çok basit çünkü biz Ankara asansör kiralamaya sahibiz. İstedğiniz zaman, Ankara sınırları içersindeki istediğiniz yere mobil asansörlerinizi gönderebiliriz. 

  Ankara Aydın asansör kiralamanın makinaları adeta birer robot gibi size hizmetin doruğunu yaşatıyor. Korkmayın bu makinalar sizin köleniz. Dilediğiniz zaman emir vermeniz yeter.

   

  Ankara Ceylan asansör kiralamayı inşaat işleriniz ve mobilya taşıma işleriniz için rahatlıkla kiralayabilirsiniz. İster günlük, ister saatlik olsun her şekilde dilediğiniz Zaman, dilediğiniz gibi kiralayabilirsiniz.

   

   

  Anakara Elmadağ asansör kiralama, Ankra ilçelerine başlattığımız asansör kiralama işlemine son hız devam etmekteyiz. Amacımız sizlere her yakın asansörler sizlerle buluşturmak. Parça eşya taşıtma için, merdivene sığmayan eşyalarınızın katınızı çıkarılması için. Dekorasyon yada çatı aktarma işleriniz ğçin asansörlerimizi rahatça kiralayabilirsiniz.

   

  Ankara ilinde Yüksel katlara inşaat malzemesi taşımak için bir numara olan Ankara asansör kiralama firmasını kiralayın. 

  Güç demek kısa sürede çok iş yapmaktır. İşte Ankara asansör kiralama da budur. Kısa sürede tüm eşyalarınızı en yüksek katlara bile taşıyabileceksiniz.

   

  Ankara karlı asansör kiralama firmasıyla son dakika sürprizleri yaşamadan yükünüzü yüksek katlara rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Eşyalarınız yüksek katlara çıkarken siz keyfinize bakın. Oturun sadece izleyin, siz boşuna yorulmayın. 

  Sadece ev eşyası değil her türlü eşyanızı yüksek katlara sorunsuzca taşıtabilirsiniz. Örneğin mobilya, fayans, çimento, parke vb. her türlü malzemenizi rahatlıkla çıkartabilirsiniz.

   

  Ankara ilinde eskiden yani çok eski de değil 2000 lerin başında bile yüksek katlara ev eşyası yada herhangi bir yük taşımak için kas gücünden faydalanılıyırdu. Bu gerçekten çağımıza uygun olmayan bir eski çağ mecburiyetiydi. İşte Ankara asansör kiralama firmalarıyla çağımızın modern taşımacılık hizmeti evrimleşmiş oldu.

  En uygun Ankara asansör kiralama, cephe asansörleri kiralama iletişim bilgileri ve adresleri için bize ulaşabilirsiniz. Ankara asansör kiralama firmalarını ev eşyası ve inşaat malzemesi taşıma işleriniz için kiralayabilirsiniz. Ankara ilinde bulunan ve her kata uygun mobil asansörleri dilediğiniz gibi kiralayabilirsiniz. Özellikle son yıllarda çok etkin olan Ankara asansör kiralama için dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar var. Örneğin evini asansörlü taşımaya uygun değilse boşuna böyle bir hayale kapılmamalısınız. Peki nedir bu asansörlü taşımaya uygunluk.

  Bildiğiniz gibi Ankara'nın çoğu semti sitelerden oluşmaktadır. Bu sitelere bazen evden eve nakliyat aracı bile zor girerken asansörle beraber nakliye aracı hiç giremez. Yani eğer evinizin herhangi bir cephesine hem nakliye asansörü hem de nakliye kamyonu beraber yanaşmıyorsa eviniz asansörlü taşımaya uygun değildir demektir. Detaylı anlatım Asansör kiralama ana sayfamızda yer almaktadır. Ev taşıma işlerin işin en zor tarafı yüksek katlar. Bu evden eve nakliyat firması için ekstra zaman ve işçi sayı, evini taşıtan müşteri için ise büyük bir zaman kaybıdır. Aynı Zamanda taşıma sırasında eşyalar merdivenlerde çok Zaman geçirecekleri için de çizilme ve yıpranma ihtimalleri de artmaktadır. Ankara asansör kiralama bu aşama saydığımız ve saymadığımız bütün sorunlarımızı çözebilmektedir.

   

  En Büyük Ankara Asansör Kiralama

   

   Ankara asansör kiralama hakkında detaylı bilgileri vermeye devam ediyoruz. Ankara ilinde çok sayıda ve ebatta kiralık nakliye asansörüne rastlamak mümkün. İhtiyaca göre istediğinizi kiralayabilirsiniz. Genel olarak araç üzerinde olan Ankara kiralık nakliye asansörleri bazı dar yerler veya araç girişinin olmadığı siteler için sadece römork asansörler de mevcut. Römorklu asansörler belli bir kattan sonra sağlıklı değiller. Bu yüzden genellikle araç üstü asansörler kullanılır. Ankara ilinde en büyük araç üstü Ankara asansör kiralama 56 metre yani 18 katlıktır.

   

  Ankara Kılıç asansör kiralama firmasıyla yüksek kat derdiniz kalmayacak. En yüksek katlara bile kolayca ulaşabilen Kılıç asansör son yıllarda ev taşımada en sık kullanılan makinalar arasına girmiştir. Siz de bu firmayla eşyalarınızı hızlıca taşıyabilirsiniz.

   

   

  Eşya taşımak eskiden beri zahmetli bir iştir. Eskiden tepelere dağlara eşya taşımak zorken, günümüzde bu eğim daha da arttı ve yüksek binalara eşya taşıma dönemi başladı. Bunun zorluğuyla savaşan zeki mühendisler Ankara asansör kiralama makinalarını geliştirdi. Artık yüksek katlara eşya taşımak çok kolaylaştı. Eviniz yüksek bir kata taşınacaksa Ankara asansör kiralamaya ulaşmanız yeterli olacaktır. Hızlı ve pratik bir şekilde eşyalarınızı dilediğiniz gibi taşıyabilecektir bu makinalar.

   

  Numan asansör kiralamayla yüksek katlara rahatça taşınma sırası sizde. En yüksek katlara eşyalarınız kırlılmadan çizilmeden sorunsuz taşınıyor. Ankaranın tüm ilçelerine ve merkezi tüm semtlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca fiyat farkı olmadan. Hem müşterinin kendiisne hem de direk eşya sahibine asansörleri kiraya veriyoruz.

  Sadece ev eşyası değil aynı zamanda inşaat malzemelerini de taşıyoruz. Yüksek katlara inşaat malzemelerini çıkarmak tam bir işkence, o çimentolar o fayanslar, o taşlar... bitmek bilmeyen hepsi de birbirinden ağır olan bu malzemeleri çıkarma işinde sizi Ankara asansör kiralama kurtarıyor.

  Sadece inşaatçı mı mobilyacının da çözüm ortağı biziz. O tahtaları, o koca dolapları yüksek katlara ancak asansörlerimiz çıkarabilmektedir.

   

  Ankara Salih asansör kiralam firmasıyla eşyalarınızı taşıtın sorun yaşamayın. Eşyalarınız en yüksek katlara sorunsuz ve pratik taşınsın. Hem zamandan hem de paradan kar ettiren bu makineler tam olarak hamal dostudur. Bu makineler sayesinde hamalın işi kolaylaşmış hamallar tam birer öperatör olmuşlardır.

  Yattığın yerden para kazandıran bu makinelerle taşınmak için gecikmeyin. Zira eşyalarınız daracık bina merdivenlerinin sağına soluna çarpa çarpa kırılır, çizilir. Ayrıca işçiler çok yorulur var eşyalarınızı dikkatsiz taşımaktan kendilerini  alamazlar. Bu da ister istemez eşyaların hasar görmesine sebebiyet verir.

   

  Daha önce siz de yaşamışsınızdır yüksek katlara eşya taşınmanın zorlukların. Hatta bazılarınız yüksek katlara boş çıkarken bile ne kadar zor olduğunu görmüştür. Sizin boş çıkmanız için değil ama eşya taşıyanlar için bir çözümümüz var; Ankara asansör kiralama, Soylu şirketler gurubundaki firma bu işe el attığından beri Ankara asansör kiralama sektörü çok gelişti. Artık yüksek katlara sırtla eşya taşıma devri bitti.

   

  Ankara Sucular asansör kiralama tüm ilçelere asansör kiralama hizmeti vermektedir. Herhangi bir eşyanız evin kapısına, merdivenine sığmasa yada başka bir sebeple balkondan yada camdan bir taşıma yapmanız gerektiği durumlarda, tadilat işlerniz için moloz yada diğer malzemeleri taşımak için bu makineleri kiralayabilirsiniz. Mobilyacılar yüksek katlara mobilya taşımak için kiralayabilirler.

  Tabi asansörlerin işi burada bitmiyor: ağaç budama, yüksekliği 10 metreyi geçmeyen yükseklerdeki pimaj, lamba vb. gibi işleriniz için de asansör kiralamayı kullanabilirsiniz.  Haydi durmayın arayın sorunsuz taşının. Eşyalarınız merdivenden değil de balkonda ya da camdan evinize girsin.

   

   Ankara Asansör kiralamada çığır açan Ulus asansör kiralama ile şimdi tüm katlar sizin için giriş kattır. Hatta giriş kattan daha yakındır. Çünkü eşyalar araçtan direk evinizin balkonuna taşınıyor. Böylece hiç bir eşyanız zarar görmeden hızlıca taşınır

   

  Eviniz ya da herhangi bir eşyanız binanızın yüksek katına mı çıkacak. Bunun için telaşlanmayın, 25 kata kadar çıkabilen mobil asansörlerimiz 7/24 emrinizdedir. Her kata her balkona her cama asansör kuruyoruz. 

  Günümüzde en çok ev taşımada nakliyecilerin en güçlü elemanı olan bu makineler artık inşaatçıların da gözdesi olmaktadır. Sadece nakliyeci yada inşaatçılar değil, mobilyacılar da bu makinaları çok sevdiler.

   

  Ankara Yalçın asansör kiralama ile yüksek katlara yük taşımak sizin için artık keyif verici olacaktır. Tüm katlara eşya taşımak eskiden çok sıkıntılıydı.

  Merdivenlerde boş yürümek bile zorken yük taşımak ne kadar zordur siz düşünün. İşte Ankara asansör kiralama bu noktada sizin can dostunuz olmak için vardır.

   

  Ankara asansör kiralama varken neden yükünüzü merdivenlerle taşıyorsunuz ki o dönem artık eskimedi mı? Gelin bir görün Ankara'da eşyalar artık nasıl taşınıyor. Ankara sokaklarında eşya boşaltan bir kamyon gördüğünüzde hemen da değişik bir makina görmeniz son derece mümkün. İşte Ankara asansör kiralama dediğimiz bu makinelerdir.

   

  Asansör denildiğinde hemen hemen hepimizin aklına ilk olarak binaların içerisindeki, bir taşınma dutunuzda yöneticilerin kapattığı, asansörler gelir. Bu gayet normaldir çünkü hepimiz asansörleri ilk olarak yüksek binalarda gördük. Peki hiç bina dışında bir asansör hayal ettiniz mı. Tabi sadece yük taşımak için. Biz etmesek de Alman sanayi boş durmamış ve Ankara asansör kiralamayı icat etmiş. 

  Ne işe yarar, ne karar güvenli bu Ankara asansör kiralama? Diye sorabilirsiniz. Hani şu kıcık diyebileceğimiz yöneticiler eşya taşıyanlar için bina asansörlerini kapattı ya işte bu duruma çok sinirlenen bir mühendis eşya taşıma asansörlerini icat etti.

   

  Ankara asansör kiralama firması olarak sizlere her semte, her mahalleye, her binaya asansör kurulur. Artık sadece yüksek katlara değil kurulabilecek her kata asansör kuruyoruz. Gelişen teknoloji işçi gücüne olan ihtiyacı gittikçe azaltmaktadır.

  inşaat işlerini de artık asansör kiralama firmaları yapmaktadır.

   

  Ankara asansör kiralamada çözümler üretmeye devam ediyoruz. Makina ve malzeme mühendisleriyle yaptığımız bir takım görüşme sonucunda Ankaramız için kendi milli asansörümüzü üretmeye karar verdik. Tabi bu kolay olmayacak ama denemek de fayda var. Artık teknolojimizi geliştirmemiz gerektirmektedir. Aksi halde hem Ankara hem tüm Türkiye çağa ayak uyduramaycaktır. Düşünsenize normal fiyatı 30 bin euro olan bir makineye biz şuan 50 bin euro vermek zorundayız ama Ankara asansör kiralama kendi fakrikasını kurduktan sonra işler çok değişecek.

   

  Ankara ilinde hergün Ayrı bir asansör kiralama firması asansör kurmakta ve günde onlarca asansörlü ev taşınmaktadır. Bizler merak edenler için son kurulan asansör örneklerini paylaşacağız.  Vereceğimiz örnekler tamamen gerçek örnekler olacaktır.

   

  Ankara Sude Asansör Kiralama 

  Geçen hafta Ankara Akyurtta 4. kata asansör kurdu ve yaklaşık 4 saat çalıştı. Normalde 12 saat sürecek işi 3 kat hızlandır. Ankara asansör kiralama denildiğinde akla gelen ilk firma olmak istedik. Ankara'da Sude asansör kiralamayı bu yüzden kurduk. Tüm eşyalarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar yüksek katlara çok rahatça çıkartabilmekteyiz.  Örneğin mobilyacıdan bir takım koltuk beğendiniz ve koltuklar oldukça. Beklediğiniz gün koltuklar geldi ve binanızın merdivenine sığmadılar. Geri mı göndereceksiniz. Ankara asansör kiralama olduğu sürece buna hiç gerek yok.

  Hemen sitemizde bizi arıyorsunuz ve taşıma gününüzü belirtiyorsunuz. Ardından kat durumunu belirtiyorsunuz. Size en uygun Ankara asansör kiralamayı hemen gönderiyoruz. Kısacası ihtiyaca göre pratik çözümler sunuyoruz.

   


  Ankara Asansör Kiralama İş Güvenliği

  Ankara asansör kiralamada iş güvenliği konusunda herkesin eksiği var. Ama biz bu konuda bazı bilgiler topladık ve sizlere sunmak istedik. Her şeyden önce can güvenliği dedik ve bu misyonla devam etmek istedik. Ankara asansör kiralamada çalışmadan önce baret giyilmeli, çalışma alanı şeritlerle kapatılmalı,  çatı yada balkonda çalışan emniyet halatı ile korunmalıdır. Aksi takdirde can güvenliğiniz tehlikede demektir.


Devamı devamı
Firmanızı ücretsiz olarak tanıtın ya da boş araç bildirin.
Ad Soyad / Firma :
Mesajınız :
 • ankara aydeniz nakliyat
  10 Nisan 2018 10:49
  şehir içi ve şehirler arası evden eve hizmeti sunmaktayız siz deyerli muşterilerimize bir telefun kadar yakınız 7/24 saat hizmetteyız saygılar
 • Ankara Kerem Nakliyat
  29 Mart 2018 18:39
  ANKARA EVDEN EVE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK 0536 485 27 88
 • Oğuzhan Nakliyat
  16 Mart 2018 1:11
  Ankara da Evden eve Nakliyat hizmeti ve asansör hizmeti sunmaktayız
 • Nihat Dilmen Oğuzhan Nakliyat
  16 Mart 2018 1:09
  Ücretsiz tanıtımını yapın
 • ANKARA TANER NAKLİYAT ASANSÖR KİRALAMA
  22 Şubat 2018 9:58
  ankaranın tüm ilçelerine asansör hizmeti vermekteyiz ASANSÖR KİRALAMA: 0312 346 71 46 -- 0535 288 36 74
 • arena asansör kiralama
  14 Kasım 2017 11:03
  arena asansörlü kiralama 0312 335 33 44-- 0532 052 54 99
 • Ankara Pamukyol Nakliyat
  6 Kasım 2017 10:54
  evden eve şehirlerarası asansorlu sorunsuz taşımacılık
 • Çınar Ankara Asansör Kiralama Hizmetleri 0505 215 5243
  7 Ekim 2017 18:24
  Ankara ucuz asansör kirlama hizmeti veren firmamız bir telefon kadar yakınınızda.
 • Ankara asansör kiralama
  15 Eylül 2017 14:05
  Ankara asansör kiralama ve asansörlü nakliyat işlerinde sizlere kaliteli hizmet verecek olan firmamıza ulaşın.
 • ŞAHİNLER ASANSÖR KİRALAMA
  28 Ağustos 2017 13:49
  Ankara şahinler asansör kiralama hizmeti: 0538 519 12 58
 • İSTANBUL NAKLİYAT: ASANSÖR KİRALAMA
  8 Haziran 2017 11:45
  iSTANBUL da 18 kat çıkan asansörümüz siz degerli mişteri ve meslektaşlarımıza uygün fiyata kiraya veriyoruz 0532 360 64 90 TELEFONDAN BİZE ULAŞIN
 • İSTANBUL NAKLİYAT: ASANSÖR KİRALAMA
  8 Haziran 2017 11:43
  iSTANBUL da 18 kat çıkan asansörümüz siz degerli mişteri ve meslektaşlarımıza uygün fiyata kiraya veriyoruz 0532 360 64 90 TELEFONDAN BİZE ULAŞIN
 • Cansızoğlu Nakliyat çağrı hattı 444 0 510
  20 Mayıs 2017 23:22
  Misyonumuz Kuruluşumuzun görev anlayışı; üretilebilir toplam kalite ile kusursuzluğa yaklaşmak, sektörel işbirliği ve maksimum verimlilik temelindeki müşteri memnuniyeti ve mutlu çalışan ilişkisi ile karlılığını artırmak, pozitif ve dengeli bir büyümeyle taşıma ve ulaştırma sektörünün en iyileri arasındaki yerini korumak, tüm faaliyetlerinde sergilediği vizyonel anlayış farkı ve çözüm üretmedeki kabiliyetleri sayesinde beklentilerin ötesinde hizmet sunmaktır. Kuruluşumuz, en iyi Ankara evden eve nakliyat firması olup yükselerek en tercih edilir konuma gelmeyi, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat sektörünün en iyisi olmayı, diğer nakliyat firmaları ile de dostane ilişkiler kurarak paylaşımlarını arttırmayı ve insan yaşamına faydalı ülke ekonomisine katkıda bulunan bir marka olmayı amaçlamaktadır.
 • EhlikeyF NakliyaT
  2 Mayıs 2017 21:01
  Ankara nın tüm semtlerinde ve ilçelerine 20 kata kadar asansorlerimiz mevcuttur 0535 288 36 74 /
 • ankara öz barış nakliyat 0531 364 93 97
  20 Nisan 2017 9:30
  Öz Barış Asansörlü Taşıma Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini esas alan asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak istermisiniz ? Asansörlü evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini evden eve ve ofisten ofise alanlarında, zaman çizginizin üstünde bir anlayış ve sorumluluk duygusuyla, insana verilen değer sorumluluğuyla eşyalarınız çok daha kolay ve hasarsız bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Hassas ve modern asansörlü nakliyat teknolojisi, evden eve nakliyat süreci üzerindeki amaç, hızlı ve yüksek kaliteli taşımacılık hizmetimizin teminatıdır...
 • arena nakliyat 0312 335 33 44
  15 Nisan 2017 11:04
  Ülkemizde geçmiş yıllarda taşınma olayları epeyce sıkıntılı olmuştur yüksek katlardan dolayı kabus haline dönüşmüştür. İnsan gücüyle taşınmalarda eşyalarda ister istemez hasarlar oluşabilmektedir. Ama 1997 yılında Türkiye dışardan kurmalı cephe asansörü gelmesiyle Türkiye genelinde taşınma işlerinde yeni bir soluk gelmiştir. Artık taşınma işleri kabus olmaktan çıkmıştır. Normal günlük bir faaliyet haline gelmiştir. Asansörlü taşımacılıkta eşyalar merdiven yüzü görmeden balkon ve pencerelerin sökülmesiyle gerçekleştirilmektedir. Asansörlü taşımacılık vakit açısından çok avantajlıdır. Ankara memur şehri olmasından dolayı vakit çok önemlidir. Asansörlü taşımacılık tüm işlerin yarım günde bitirilmesinde çok büyük role sahiptir ve bu sayede insanlar tüm günlerini taşımaya ayırmak zorunda kalmazlar. Asansörlü taşımacılıkta yüksek katlar kabus haline gelmekten çıkmıştır. Ankara’da 21 kata kadar ulaşabilen asansörlerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz. Siz yeter ki taşınmaya karar verin. Geniş araç filomuz ve tecrübeli personellerimizle daima hizmetinizdeyiz.
 • KOÇ NAKLİYAT EV OFİS
  12 Nisan 2017 19:16
  kırıkkale de çözüm ortagınız kiralık asansör hizmeti vermekkteyiz 0536 435 98 17
 • dimen asansör kiralama merkezi
  22 Mart 2017 17:04
  ankara kırıkkale ve cevrelerine hizmet vermekteyiz. 0536 435 98 17
 • adem ünal
  19 Mart 2017 9:27
  ankarada 15 kata kadar asansör kiraya verilir 0532 592 30 86
 • ankara asansör kiralama
  26 Şubat 2017 22:00
  ankarada asansör kiraya verilir
 • Ankara Asansör Kiralama sistemi
  11 Şubat 2017 23:01
  Ankara Asansör Kiralama hizmetini veren en iyi firmaları burada çok rahat bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmaları aramak.
 • Ankara Asansör Kiralama
  28 Ocak 2017 11:02
  Ankara asansör kiralama işinde sizlere hizmet veren en kaliteli firmaları sıralıyoruz.
 • KİRALIK ASANSÖR URFA
  23 Ocak 2017 22:06
  05426883636 URFA YA GELEN MESLEKTAŞLARIMIZA ELEMAN ASANSÖR TEMİN EDİLİR ;)
 • cesim bozkurt ankara feyza nakliyat
  17 Ocak 2017 17:13
  Ankara asansör nakliyat
 • ANAR nakliyat 05378612512
  25 Aralık 2016 21:51
  Ankara merkezli 81 ile ile sigortalı taşımacılık
 • ANKARA KARAASLAN ASANSÖR KİRALAMA 0535 361 88 70
  24 Aralık 2016 20:13
  ankarada asansör kiralama hizmeti veren firma www.ankaraasansorkiralama.site
 • Esenoğlu Evden Eve Nakliyat 0532 720 10 38
  23 Aralık 2016 13:31
  Asansörlü Sigortalı ev Ofis Taşıma 0312 316 36 0 Asansörlü Taşıma www.esenoglunakliyat.com
loading...
İşleminiz sürüyor , lütfen bekleyin...